Gönderen Konu: Arkadaşlar 01 civic için gösterge paneli değiştirmek istiyorum önerileriniz?  (Okunma sayısı 5239 defa)

Mahir TÜRKMEN

Şimdiden teşekkür ederim.

Mahir TÜRKMEN

Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar

murat

bendede aynı kasa var 2000 mil gösterge araştırırsan paylaşalım

fikito

ewt abi bir gösterge müthiş olur  >=ok mavi olsun bence aracın içide mavi oldugu için süper olur :)

Mahir TÜRKMEN

Örnek görüntü elince olan varsa çok iyi olacak arkadaşlar..

yassi

• TeamHondaTurkey
Çok dikkat çekici ve uzun yolda çok yoruyor gözü haberin olsun....

http://www.teamhondaturkey.com/forum/satilanlar/ynt_civic_14_ac_s7_indiglow_kadran-t4652.0.html

Mahir TÜRKMEN

Gözü yorma konusu kafamı karıştırdı :S

Yasin abi peki senin fikrin nedir Acun gibi Sen olsan naparsın :)

fikito

abi gözü yorma olayı çok kötü ya :( hadi aracı sen kullanıyosan neyse ama bide baba, abi fln kullanıyosa :S

Mahir TÜRKMEN

bizim baba kullanıyor valla  ya :S

fikito

abi o zaman sormadan degiştirme :S benim babam arabaya binerken ( yolcu olarak ) küfür ediyo bu ne lan daha yere yakını yokmuydu gidip onu al diye :D :D ki aracım standart bir civic 2007 :)

yassi

• TeamHondaTurkey
Mahir dışarıdanda çok dikkat çektiği ben söktüm aracımdan. Uğraşılmıyor bir de mil hesabı olduğu için karışıklık oluyor. Sen tek kullanmıyorsan sorun yaşarsın...

fikito

Mahir dışarıdanda çok dikkat çektiği ben söktüm aracımdan. Uğraşılmıyor bir de mil hesabı olduğu için karışıklık oluyor. Sen tek kullanmıyorsan sorun yaşarsın...
>=ok çok haklısın abi

Mahir TÜRKMEN

Yasin abi teşekkür ettim ben sorun yaşarım kendim artı üstüne bide baba biton hesap yaptırır bana süper benim göstergelerim süper :)

Çok teşekkürler..

TYPE-R

Mahir abicim paneli degişmekdense gösterlerin çevresini gri yaparsan daha güzel olur sitede 2000 kasa bitane civicde vardı aradım ama bulamadım ama 2004 kasada buldum ona göre bi düşün gerçekden tatlı duruyo  >=ok

can_90

ınglow kadran güselmiş hakkaten ama göz yoruyosa bide mil mevzusu en iyisi orjinal kalmak