Gönderen Konu: Aranıza aracımla katılmaya adayım lütfen yardımm...öneriniz?  (Okunma sayısı 2122 defa)

hondatıme

Selamlar herkese.aranıza honda civic otomatik alarak katılmak üzereyim fakat hangi aracı almalıyım sizce ve neden?cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.önerileriniz benim için çok önemli.

1.2000 model bej renk güvenlik paketli 16 ies.araç 180 bin kmde,sağ ön çamurluk değişik arka sağ çamurluk ve kapı boyalı.başka boya değişen yok.lpg var.orjinal çelik jant. fiyat 18500 belki 18 e biter.

2.2000 model 1,4 is lacivert 125bin km de.bel altı boyalı değişen yok kapı içlerinde falan boya yok.lpg var fiyat 17000 bin.

3.1999 model 1,4 is beyaz 89 bin orijinal km.bel altı boyalı değişen yok.içi motoru sıfır gibi.lpg yok.18500 ama belki 18 e biter gibi.

4.1999 model 1.4 ie lacivert.kaput tavan hariç bel altı boyalı sağ arka kapıda avuç içi kadar sürtme var.lpg var.194 bin km de 16250 bitecek.
Teşekkürler...Boyasız yada az parça boyalı bulmak neredeyse imkansız...
« Son Düzenleme: Mart 28, 2014, 11:37:42 ÖS Gönderen: hondatıme »

gecetilkisi

Ynt: Aranıza aracımla katılmaya adayım lütfen yardımm...öneriniz?
« Yanıtla #1 : Mart 29, 2014, 01:01:58 ÖS »
a.slm. hosgeldiniz. bende zamanında arastırdım boyasız   zor, degişensizse var . zaten boyasız darbessiz olanlarıda varsa uçuk fiyatlı. su an benim kullandıgım araç komple boyalı ve ıkı degişeni var. ama diger tarafları saglam binici oldugumdan sorun olmuyor sadece satarken 2 asagı verırsın olu bıter  sende  Biniciysen darbe boyaya bakma derim. şaseler direkler saglam olsun. yürürüne bak. motorda ıyıse kacırma derim. ama  6 ay bınıp satarım dersen  arama calışmalarında kolay gelsin derim.

hondatıme

« Yanıtla #2 : Mart 29, 2014, 05:06:39 ÖS »
a.slm. hosgeldiniz. bende zamanında arastırdım boyasız   zor, degişensizse var . zaten boyasız darbessiz olanlarıda varsa uçuk fiyatlı. su an benim kullandıgım araç komple boyalı ve ıkı degişeni var. ama diger tarafları saglam binici oldugumdan sorun olmuyor sadece satarken 2 asagı verırsın olu bıter  sende  Biniciysen darbe boyaya bakma derim. şaseler direkler saglam olsun. yürürüne bak. motorda ıyıse kacırma derim. ama  6 ay bınıp satarım dersen  arama calışmalarında kolay gelsin derim.
1.seçenek bütçemden dolayı iptal oldu.yani 1.4 motorlara yöneldim.arkadaşlar durum biraz acil yarın ve p tesi günü kara verip alacağım.onun için tavsiyeleriniz önemli.
biraca daha var 1998 model(japon üretimi diyor.bu modelden sonra olanlar başka bir yerde mi üretildi) 187 binde bel altı boyalı.lpg var ve araç halen kaskoluymuş.bu bir avantaj mı sizce? fiyat olarak 16500 yada 16250 bitecek.
Arkadaşlar sizden başka danışacak kimsem yok...
« Son Düzenleme: Mart 29, 2014, 05:07:07 ÖS Gönderen: hondatıme »

hondatıme

« Yanıtla #3 : Mart 29, 2014, 05:08:10 ÖS »
a.slm. hosgeldiniz. bende zamanında arastırdım boyasız   zor, degişensizse var . zaten boyasız darbessiz olanlarıda varsa uçuk fiyatlı. su an benim kullandıgım araç komple boyalı ve ıkı degişeni var. ama diger tarafları saglam binici oldugumdan sorun olmuyor sadece satarken 2 asagı verırsın olu bıter  sende  Biniciysen darbe boyaya bakma derim. şaseler direkler saglam olsun. yürürüne bak. motorda ıyıse kacırma derim. ama  6 ay bınıp satarım dersen  arama calışmalarında kolay gelsin derim.
1.seçenek bütçemden dolayı iptal oldu.yani 1.4 motorlara yöneldim.arkadaşlar durum biraz acil yarın ve p tesi günü kara verip alacağım.onun için tavsiyeleriniz önemli.
bir araç daha var 1998 model(japon üretimi diyor.bu modelden sonra olanlar başka bir yerde mi üretildi) 187 binde bel altı boyalı.lpg var ve araç halen kaskoluymuş.bu bir avantaj mı sizce? fiyat olarak 16500 yada 16250 bitecek.
Arkadaşlar sizden başka danışacak kimsem yok...

gomar

« Yanıtla #4 : Mart 29, 2014, 05:23:49 ÖS »
Ilan varsa bakalım yorumda bulunuruz kardeşim araba senindir

gomar

« Yanıtla #6 : Mart 30, 2014, 03:51:58 ÖS »
Ben imkan varsa ies almanı tavsiye ederim güvenlik paketi olan modelden
Arkadaşımda 1.4 sedan var keşke 1.6 alasaydım diyor her seferinde sonra pişman olma