Gönderen Konu: Araç Servis Bakımında Nelere Dikkat Etmeliyim  (Okunma sayısı 1288 defa)

centilmennn

Araç Servis Bakımında Nelere Dikkat Etmeliyim
« : Şubat 03, 2012, 09:59:58 ÖS »
Arkadaşlar Dostlar Dalinda Uzman Arkadaşlar Başlıktada Belirttiğim Gibi Aracıma Serviste Bakım Yaptırmak İstiyorum Yanlız Komple Bir Bakım Olmasını İstiyorum Nelere Dikkat Etmeliyim Bir Sürücü Ve Arac Sahibi Olarak Aracımı Yeni Aldım 120.000 Km 1.4 - 2000 Model Hiç Tüp Takılmamış ( Komple Bakımda Neler Yapılır Ortalama Ne Fiyat Çıkartılır Ve Şunları Serviste Yaptır Şunları Normal Ustana Yaptırsanda Olur Diyecek Olduğunuz Şeyler Varmıdır Bana Bilgi Ve Birikimlerinizi Sunmanızı İsterim... Bir Kez Olsun Tam Olsun Bize Göre Uygun olsun İyi Olsun İstiyorum Sizden Ricam Bana Burada 120 Bindeki Bir Araca Daha Öncesinde Servic Bakımı Görmedi Var Sayalım Yeniden Hepsini Ben Yaptıracağım Diyelim Bana Tüm Yapılması Gerekenleri Marka Ve Malzemeleri Sırasıyla Yazarmısınız Belkide Sizlerden Bana Orjinal Parçaları Göndermenizi İsterim Belki Başka Şekilde Tedarik Ederim Ama Lütfen Bana Sırayla Yapılması Gereken Malzeme Markalarını Tüm Bakımları Söyleyin Kullanılması Gereken Markalarıyla Birlikte Teşekkürler Umarım Okurken Üşenmemişsinizdir. Teşekkürler Tekrar