Gönderen Konu: Angel Far Hakkında Yardım  (Okunma sayısı 3085 defa)

dark_prince

• Ömer
Angel Far Hakkında Yardım
« : Ocak 14, 2015, 08:02:13 ÖS »
Arkadaşlar ağustos ayında vtec2 aldım üzerinde angel far var, yalnız ben bunun parlaklığından hiç memnun değilim. Kısa farlarda görüş çok kötü, far ayarı yaptırdım ama faydası olmadı parlaklığı çok düşük,
sizden ricam bunun ampulünü değiştirme imkanım varmı eğer varsa hangi ampulü önerirsiniz? Yoksa merceği ile birlikte mi değiştirmek gerekiyor?
Şimdiden teşekkürler.

can3520

Ynt:
« Yanıtla #1 : Ocak 14, 2015, 08:29:13 ÖS »
Mercek uyduruk oldugu icin mercek degisimi veya far degisimi yapilmali. Sifir depo marka far var isterseniz

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

dark_prince

• Ömer
Ynt: Angel Far Hakkında Yardım
« Yanıtla #2 : Ocak 14, 2015, 08:50:01 ÖS »
İlgin için teşekkürler. şu an için far alacak durumum yok malesef. ampul değişimi olmuyormu bunlarda illa merceği mi değiştirmek gerekiyor. merceği değiştirirsek ne kadara patlar bize  bilginiz var mı acaba ?

can3520

Ynt:
« Yanıtla #3 : Ocak 14, 2015, 11:27:20 ÖS »
Kaliteli mercek 100tl civari cifti, ona uyumlu ampul lazim, far caminin acilip mercek degisimi yapilmasi lazim.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

dark_prince

• Ömer
« Yanıtla #4 : Ocak 15, 2015, 03:51:34 ÖÖ »
marka olarak ne önerirsiniz. birde mevcut angel halkalarda hoşuma gitmiyor. hem rengi hemde gündüz pek belli olmadığı için halkaları değiştirmek istiyorum ama farın içini açmadan ölçüsünü almak imkansız kaç milimetrelik halka kullanılıyor acaba bunlarda. merceği alırsam eğer farı açmışken halkaları da değiştireyim diyorum.

cagatay54

« Yanıtla #5 : Ocak 15, 2015, 07:49:42 ÖÖ »
benim fd6 ım için aldım takmıştım fakat dediğiniz gibi görüş hiç yok.kenni aydınlatıyor anca.söktüm orjinal farları taktım.angel farlarımı camlarını söktüm komple dağıttım valeo nun mercekleri ve ya hella mercek kullanacam.ledleri kestim.fazla yanıyor gece halkalar görünmüyordu.mercek almadım daha fakat arkadaşın dediği gibi 100 lira gibi mercekler.ampullerde değişecek mercekten dolayı.200 tl gibi bir rakam tabii kendiniz yaparsanız.dışarda yaptırmaya kalkarsanız mercek ampul işçilik vs 400 tl gibi bir rakam istiyorlar.en aşağı 350 ye yaptırırsınız

dark_prince

• Ömer
« Yanıtla #6 : Şubat 08, 2015, 05:25:43 ÖS »
günlerdir foruma giriş yapamıyordum. biraz geç oldu ama cevap yazabildim nihayet
arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler.

fatihay

« Yanıtla #7 : Şubat 22, 2015, 04:42:05 ÖS »
bende aracıma angel far alacaktım bayağı bir araştırmadan sonra almamaya karar verdim. taktıranların hiçbiri memnun değil. memnun olanlarda içindeki merceği değiştirdik sonra kullananlar. bende bunun üzerine bir araştırma yaptım. bu işi istanbulda yapan birileri varmış. mercedes bmw merceği takıp gene aynı modellerin xenon kitlerinden uygulayıp güzelce orjinal farı temizliyorlar. aşağı yukarı maliyet 1000 lira filan dedi telefonla ile görüştüğümde. şu an için yaptıramam da belki ilerleyen zamanlarda bende mercek taktırmayı düşünüyorum orjinal fara.

Antoni54

« Yanıtla #8 : Mart 02, 2015, 09:41:25 ÖS »
Takas Yapmak İstersen Orjinal Far İle Yapabiliriz..