Gönderen Konu: alt rotil yardımmm  (Okunma sayısı 1696 defa)

FF206

alt rotil yardımmm
« : Haziran 06, 2011, 03:19:47 ÖS »
arkadaşlar geçen hafta aramın alt rotili kopmuş ön taraf yere inmiş. Mardinde sanayiye çekilmiş arabam, işin kötüsü orj parçayı bulamaduklarından biraz kalınını takmışlar parçayı ufaltıp yatağı genişletip takmışlar.. şimdiyse dreksiyonu çevirirken içce bi gıcırtı yapıyor :( dahası parça üstten de biraz büyük arabanın sağ taraf biraz yukarda duruyor:( şimdi o parçayı izmirden getirtsem takamıcam çünkü akıllı usta yatağını büyültmüş:@ parçaları beklemek için de zamanım yok ustalar ne kadar götürür desede bilmiyorum yaa güneydoğu tarafında bunu yapabilcek bi usta yok mu yoksa yarın izmire doğru çıkıp gelcem artık 70-80 giderim aracım eg civic:( birde araba park halindeyken olmuş bu olay durduğu yerde ama gene de sağ ön podye çatlamış allahtan kule gergisi vardı yoksa demekki araba yamulcak yaa..

canguder

Ynt: alt rotil yardımmm
« Yanıtla #1 : Haziran 06, 2011, 03:28:03 ÖS »
kardeşim izmire gelene kadar biraz daha yol yap istanbula gel derim. burda arabayı komple söküp takacak ustalar var her parçayıda rahat rahat bulursun

FF206

« Yanıtla #2 : Haziran 06, 2011, 03:29:42 ÖS »
yaa izmire götürceğinden emin olsam arkadaşımla takabiliriz kendisi çok iyi anlar ama yolda çıkar filan o korkutuyor beni..

tnrdnz

« Yanıtla #3 : Haziran 06, 2011, 06:01:23 ÖS »
abi yolda gaza sert asılmadıgın sürece hiç bişe olmaz
ben rot başları koptu araba yürümez dediler para yok die ben bi hafta gezdim hiç bişi olmadı sadece gaza sert basınca sarıodu o kadar
gaza sert basmasın bişi olmaz;)