Gönderen Konu: ACİLLL!!! Arkadaşlar kaza yaptım....  (Okunma sayısı 3443 defa)

Alone_wolf

ACİLLL!!! Arkadaşlar kaza yaptım....
« : Ekim 31, 2011, 05:39:39 ÖS »
Arkadaşlar cuma günü Ankara da ego otobüsünün arkadan çarpması sonucu sağ stop komple kırıldı.Ayrıca arka tamponda esneme yapıp ufakta olsa pastayla kapanabilecek şekilde otobüsün rengi aracıma geçti.Ankara da sağlam bi Honda ustası tanıyan varsa acil yardımcı olabilir mi??Bayramdan önce aracımı yaptırmak istiyorum...

carousal

Ynt: ACİLLL!!! Arkadaşlar kaza yaptım....
« Yanıtla #1 : Ekim 31, 2011, 05:53:55 ÖS »
Öncelikle geçmiş olsun. Umarım hasar fazla büyük değildir.

Bu iş için Honda ustasından ziyade kaporta ustasına gitmen daha yerinde olur diye düşünüyorum. Zaten muhtemelen gideceğin herhangi bir Honda ustası da aracını birlikte çalıştığı kaportacıya yönlendirecektir.

1-2 gün içerisinde bu işi hallet bence, perşembe-cuma günü yoğunluk artabilir. Malum bayram öncesi.
« Son Düzenleme: Ekim 31, 2011, 05:55:52 ÖS Gönderen: carousal »

Alone_wolf

« Yanıtla #2 : Ekim 31, 2011, 05:56:07 ÖS »
Bu iş için Honda ustasından ziyade kaporta ustasına gitmen daha yerinde olur diye düşünüyorum. Zaten muhtemelen gideceğin herhangi bir Honda ustası da aracını birlikte çalıştığı kaportacıya yönlendirecektir.

1-2 gün içerisinde bu işi hallet bence, perşembe-cuma günü yoğunluk artabilir. Malum bayram öncesi.
Özelden mesajını aldım teşekkür ederim bi kaç kere daha ismini duymuştum artık gidip tanışmak aracı emanet etmek kaldı.Teşekkür ederim...

BraTo

« Yanıtla #3 : Ekim 31, 2011, 06:01:54 ÖS »
Geçmiş olsun.

Alone_wolf

« Yanıtla #4 : Ekim 31, 2011, 06:03:48 ÖS »
Geçmiş olsun.
Teşekkür ederim...

drmoz

« Yanıtla #5 : Ekim 31, 2011, 09:03:54 ÖS »
geçmiş olsun kardeşim. benim merak ettiğim bir konu vardı, yeri gelmişken onu sorayım.
belediye otobüsü gibi toplu taşıma araçlarının karıştığı kazalarda toplu taşıma aracının çalışmadığı süreye tekabül eden ücreti senden istediği doğru mudur? yoksa senin durumunda arkadan çarpan otobüs olduğu için mi sorun olmadı?
bir de tutanak falan tutuldu mu?
tekrardan geçmiş olsun, Allah daha kötü kazalardan saklasın, önümüz bayram malum inşallah hepimiz sağ salim gideceğimiz yerlere gider geliriz.

2432

« Yanıtla #6 : Ekim 31, 2011, 09:18:22 ÖS »
geçmiş olsun kardeşim. benim merak ettiğim bir konu vardı, yeri gelmişken onu sorayım.
belediye otobüsü gibi toplu taşıma araçlarının karıştığı kazalarda toplu taşıma aracının çalışmadığı süreye tekabül eden ücreti senden istediği doğru mudur? yoksa senin durumunda arkadan çarpan otobüs olduğu için mi sorun olmadı?
tekrardan geçmiş olsun, Allah daha kötü kazalardan saklasın, önümüz bayram malum inşallah hepimiz sağ salim gideceğimiz yerlere gider geliriz.
arkadan vurduğu için muhtemelen otobüs suçludur
kazaya karışan araç belediye yani resmi araç olduğu için de trafik ekibinin gelmesi gerekir
muhtemelen böyle olmuştur

hondaciwic

« Yanıtla #7 : Kasım 08, 2011, 01:08:19 ÖS »
tanıdık es dost varsa hallederler kafana takma

Alone_wolf

« Yanıtla #8 : Kasım 10, 2011, 10:52:47 ÖÖ »
Kusura bakmayın arkadaşlar uzun zamandır foruma giremedim.Benim kazamda otobüs arkadan vurduğu için mecbur trafik ekibin bekledik.Onların tutanak tutmasının ardından zaten tüm kusur otobüs şoförüne verildi.Bu sayede tüm hasarı otobüsün sigortası karşılıyor.Fakat Allah korusun suçlu taraf siz olsaydınız eğer otobüsün çalışmadığı saat kadar yolcu taşıma bedelini siz karşılıyorsunuz.Neyse ki Hondacı Kadir Usta sağolsun hem aracın 80.000 bakımını yaptırdım hemde aracın hasarı konusunda çok yardımcı oldular.İnş. yarında tamamen aracıma kavuşuyorum.Herkese teşekkür ederim Allah kimsenin başına vermesin...
« Son Düzenleme: Kasım 10, 2011, 10:53:46 ÖÖ Gönderen: Alone_wolf »

sanli90

« Yanıtla #9 : Kasım 10, 2011, 11:11:36 ÖÖ »
Geçmiş olsun...

Alone_wolf

« Yanıtla #10 : Kasım 10, 2011, 11:14:16 ÖÖ »
Geçmiş olsun...
Geçmiş olsun...
Teşekkürler Allah kimseye kaza bela vermesin..