Gönderen Konu: 99 civic sendan ön kapılara uygun component hoperlor varmı  (Okunma sayısı 2265 defa)

bytns

Arkadaşlar 99 civic sendan aracıma bir türlü ön kapılara uygun component hoperlor bulamıyorum. 16,5 büyük geliyor zaten 16 yazanlarda 16,5 sabit yani olmuyor 15 ve ya 15,5 da bulamıyorum kapıları kestirmek istemiyorum acaba bulan yada gören aynı sorunu yaşayan varmı nasıl çözücez bilgisi olanlar bir yardım ederse çok sevinirim.

bilalsahin

• Bilal Şahin
Ynt: 99 civic sendan ön kapılara uygun component hoperlor varmı
« Yanıtla #1 : Mayıs 21, 2012, 08:05:52 ÖÖ »
Dostum bende hertz esk165 taktım ön kapılara, aynı senin gibi benimkilerde sığmamıştı. Pandizotcu da ara ek yaptırdım kapıların gri renginde halı ile kapladık güzel oldu fakat daha güzel yapabilirdik !..
Bence sende iyi bir pandizotcu da ek yaptırabilirsin ;)

bytns

« Yanıtla #2 : Mayıs 21, 2012, 01:25:39 ÖS »
sordum pioneer ın yeni bir modeli çıkmış bu hafta daha gelmemiş ama bu hafta sonuna gelicek o uyabilir dediler. bakıcam eğer o olmazassa mecburen kestiricez. ama dediğin gibi iyi bişey yaptırmak lazım adama baştan baskı yapayım bakalım ne olacak. 165 jbl alıcam pioneer olmazzsa. hearz olsa daha iyi olurdu tabi ama yok. olan yerde yapmıyor hafta içi geitrmen lazım diyor. ozmanda biz müsait değiliz :)  bu arada nasıl ses veriyor model isminide vereblirmisin dostum.
« Son Düzenleme: Mayıs 21, 2012, 01:28:09 ÖS Gönderen: bytns »

bilalsahin

• Bilal Şahin
« Yanıtla #3 : Mayıs 21, 2012, 03:45:12 ÖS »
Hertz ESK165'ler tek kelime ile harika kardeşim. Ben amfi ile kullanıyorum ön kapıların dış sacları zangır zangır oynuyor. Bu arada sesi hiç %75 üzerine çıkaramadım daha :) Ama benim araçta sadece onlar değil daha başka malzemelerde var ;) Ben Ümraniye'deyim eğer yakınsan benim yaptırdığım yere götürürüm yardımcı olmaya çalışırız.
Gerçi benimkiler aceleye geldi ama zaman bulabilirsem daha güzel bişeyler yapmaya çalışıcam...

bytns

« Yanıtla #4 : Mayıs 22, 2012, 03:08:13 ÖS »
saol kardeşim bu hafta sonu bakıcam duruma ona göre karar vericem bende kartaldayım olmazsa senin oraya götürürüz. Çok teşekkür ederi. bu arada videolardan baktım deli bi alet hertz :) http://www.youtube.com/watch?v=edUr5zmYGrE

bilalsahin

• Bilal Şahin
« Yanıtla #5 : Mayıs 22, 2012, 04:54:52 ÖS »
Ne demek Honda kardeşliği ;)
Evet öyleler biraz ama param biraz daha olsaydı HSK165 almak daha güzel olacaktı. Ses tesisatı yapmak istiyorsan bi gün buluşuruz bakarsın benim araca yaparız sana da bi konfirmasyon isteğine göre :)