Gönderen Konu: 97-01 japon honda & anadolu honda hakkında karsılastırma ve tavsiyeleriniz.  (Okunma sayısı 2818 defa)

mkd

herkese merhaba foruma gece üye oldum ilgilendigim konu ile ilgili 46. sayafaya kadar okudum güzel bilgiler edindim.Forumda emegi gecenlerin eline saglık.

7 ay öncesine kadar 2 yıl 97 model (japon) 1.4 ies full paket kullanıcısıydım.Askerlik nedeniyle aracımı ankaradan bir arkadasa sattım.
Hatta pisman bile oldum :(( neyse artık hayırlısı olsun.Simdiki aracımda tabiki honda olacak maddi durumum nediniyle 97-01 arası full paket bakıyorum.Ancak tam olarak japon ile anadolu honda arasındaki makyaj dısında ince farklar neler bilmiyorum motoru,kaporta,kliması,mekanikteki parcaları vs. benim hep aklım 97 model yada olcaksa japon olsun diyorum ama tam olarak bunuda niye diyorum sanırım bilmiyorum.Artıları eksikleri ile birlikte farkları bilen yada konuya hakim olan arkadaslarsa yardımcı olursa sevinirim.

mkd

yokmu fikir alıs verisi yapacak!

Dinendal

japonların bazılarında vtec koltuğu oluyor güvenlik paketi + sunroof oluyo ama hepsinde değil japonlarda arasında farklılık olabiliyo onun dışında arka tamponun içinde koruma demirleri oluyor.

mkd

japonların bazılarında vtec koltuğu oluyor güvenlik paketi + sunroof oluyo ama hepsinde değil japonlarda arasında farklılık olabiliyo onun dışında arka tamponun içinde koruma demirleri oluyor.

arka tamponda koruma demiri bunu ögrendigim iyi oldu tsk ederim.O zaman anladıgım kadarıyla aralarında tercşh meselesi olacak kadar fark yok diye anlıyorum hangisi daha temiz daha uygunsa gibi.

Dinendal

bence japon bulursan kaçırma derim burda bi abimizde var vtec koltuğu falan orjinal halde ******dan baktılar japonyadan gelmiş sunroof ve güvenlik paketi bir arada olanlar japon olması lazım

mkd

bence japon bulursan kaçırma derim burda bi abimizde var vtec koltuğu falan orjinal halde ******dan baktılar japonyadan gelmiş sunroof ve güvenlik paketi bir arada olanlar japon olması lazım

japon ilk tercih ama temizlik biraz daha önemli benim icin.yol tutusu fren sistemi farklı degildir dimi?

Dinendal

bildiğim kadarıyla bi fark yok