Gönderen Konu: 94 cıvıc otomatik şanzuman sorunu..  (Okunma sayısı 2744 defa)

neharyuksel

94 cıvıc otomatik şanzuman sorunu..
« : Kasım 01, 2010, 10:08:22 ÖS »
 98 civic 1,5 sahibiyim.. dün şanzumandan tıkır tıkır bi ses gelmeye başladı. bi ustaya gösterdim şanzumanı açmadan sesini dinleyerek dişlilerden birinin kırılmış olabileceğini söyledi.. eskişehirde de otomatik şanzumandan pek anlayan birileri yok.. bu arıza bana kaça patlar nasıl olur? bilen veya bi tavsiyede bulunabilecek arkadaşlar varmı? değerli yorumlarınızı bekliyorum..

neharyuksel

Ynt: 94 cıvıc otomatik şanzuman sorunu..
« Yanıtla #1 : Kasım 01, 2010, 10:23:14 ÖS »
pardon 94 yazacağıma 98 yazmışım düzeltiyorm..

basswoofer

« Yanıtla #2 : Kasım 10, 2010, 06:28:39 ÖS »
Arkadaşım sana nacizane tavsiyem,sakın ama sakın bilmeyen adama elletme.1 aydır uğraşıyorum manuel sanzımanım için.ben ettim sen etme.seninki bide otomatik.söktür şanzımanı bi hafta sonu bin hızlı trene doooruu ankaraya..inan orada yaptırmaya çalışmaktan daha ucuz olacaktır.

neharyuksel

« Yanıtla #3 : Kasım 11, 2010, 01:05:58 ÖÖ »
emirdağda zeki usta var ona verdim.. adam harbiden işinin ehli şuan araba tamirde ama adam 50000 km garanti veriyo.. bakalım arabayı aldığım zaman görücem farkı ama bu usta çok iyi gibi geliyo.. bakıcaz artık.. arabayı alınca düşüncelerimi paylaşıcam..

basswoofer

« Yanıtla #4 : Kasım 11, 2010, 05:09:57 ÖS »
umarım sıkıntı yaşamadan halledersin..gelişmeleri bekliyoruz..

neharyuksel

« Yanıtla #5 : Kasım 12, 2010, 12:14:11 ÖÖ »
Evet bugün arabayı aldım. Tam anlamıyla muhteşem olmuş.. Hep korkuyodum araba eski performansını yakalayamıycak diye arabayı aldıktan sonra 110 km yol geldim araba eskisinden daha iyi olmuş.. Vitesler şıkır şıkır geçiyor hiçbir sorun yok çok şükür.. şanzımanın içinde kırılan parçaları gördüm çok kötü olmuş.. Ayna mahruti kırılmış içinde.. Bunuda atlattım çok şükür.. Gerçi 1400tl ye patladı ama etraftan duyduğum 2000-3000 tl verip eski performansı alamayanlar varmış.. Bu konuda sıkıntı yaşayan herkese tavsiye ederim Emirdağ'da Zeki Usta'yı.. Yanlış anlaşılmasın diye numarasını vermek istemiyorum ama isteyen olursa özelden mesaj atsın numarasını veririm..

basswoofer

« Yanıtla #6 : Kasım 12, 2010, 07:22:58 ÖS »
geçmiş olsun hocam.vala benimki eskisinden daha kötü durumda bakalım ben ne yapıcam.