Gönderen Konu: 93 model civic si - ex hakkında yardımcı olurmusunuz ?  (Okunma sayısı 2154 defa)

Reobig

• Ziyaretçi
93 model civic si - ex hakkında yardımcı olurmusunuz ?
« : Haziran 25, 2008, 03:36:52 ÖS »
Arkadaşlar , herşey tamam artık honda benim vazgeçilmezim oldu , hem bir genç olarak hemde aile otomobili olarak kullanıcam alacağım arabayı , uzun yollarda kat edicem (izmir - balıkesir - istanbul) aklımda birtek sedan si ve ex var , sizce hangisini seçmem daha iyi olur , biliyorum bu araçların ikiside birer harika , benim gönlüm si diyor daha performanslı ve çift egzantrik , gönlümün ne dediğine bakmayın siz tecrübeliler ne dersiniz onu sormak istiyorum, üstelik temiz si bulmak zor diyorlar ex'lere bak diyorlar  <783^2 , öncelike alacağım araba kesinlikle manuel vites olacak sormak istediklerim şöyle :

1.si ve ex arasında tasarım yönünden bir fark varmı ? (herhangi bir detay)
2. Hangisi daha çok yakar ve bu iki modelinde 100 kilometrede yakam oranı tahmini nedir. ?
3. 93 model olan bu araçların kronik bir arızası varmıdır ?
4. Biliyorum bu araçlar taş gibi ama almak istediğim en fazla kaç kilometrede olsun. ?
5.Alırken özellikle dikkat etmem gereken yerler nedir ?

ve araçları kullanan arkadaşlar varsa bana performans - konfor - arıza gibi deneyimlerini anlatırlarsa gerçekten çok minnettar kalırım  >=ok

ayrıca son kez şunuda sormak isterim komple konsol boyama hakkında bilginiz varmı ? aracı aldığımda mutlaka yaptırmak istiyorum bu işlemi , tabii normal bir maaşla herşey yavaş yavaş olacak , nasipse bu kış veya önümüzdeki yaz almak istiyorum geç olsun güç olmasın  <^^Seyt

şimdiden teşekkür ederim , honda ateşiniz sönmesin iyi forumlar .  :at

AhmetFikri!

• TeamManisa
Ynt: 93 model civic si - ex hakkında yardımcı olurmusunuz ?
« Yanıtla #1 : Haziran 25, 2008, 07:09:52 ÖS »
Siların arka frenleri disk devir göstergesi 9k. onların dışında farklılıklar neler tam bilmiyorum

ama alcağın araba 150000i geçmişse kopresyon değerleri ve yağ pompasına baktır derim