Gönderen Konu: 93 Delsol Debriyaj Baskı Balata Takımı Önerisi  (Okunma sayısı 2193 defa)

06AN6173

93 Delsol Debriyaj Baskı Balata Takımı Önerisi
« : Nisan 28, 2009, 08:56:19 ÖÖ »
Herkese merhaba,

Üye olduktan sonra kendimi tanıttım arkadaşlar, ama hızlı muhabbetlere girmeden önce biraz aciliyetli sorularım olcak siz honda ustadlarına.

Ben yeni bir delsol aldım. Motorda debriyaj baskı balata dışında hiçbir sorun yok.

Serviste filan işçilik dahil 750 tl filan fiyat çekiyolar. Tabi servisten servise de değişir de ben dışarda yaptırmak istiyorum. Honda delsol için en uygun debriyaj baskı balata takımını parçacılardan kendim alıp iyi bir ustaya taktırmayı planlıyorum.  Sizce de bu mantıklı ve hesaplı değilmidir?

Ve ne marka ne model aramalıyım bu debriyaj baskı balatasını? Lütfen bilgi sahibi arkadaşlar yazarsa çok sevinirim. İşin içinde önemli bir parçayı yanlış satın almak durumu var :)

şimdiden teşekkürler.

fatsimsek

Ynt: 93 Delsol Debriyaj Baskı Balata Takımı Önerisi
« Yanıtla #1 : Mayıs 03, 2009, 10:58:05 ÖS »
Honda fiyatı, 650 TL civarıydı yanlış hatırlamıyorsam.. İşçilik dahil, aldığın fiyat iyi gibi.. Orijinal balata kullan bence.. 100-200 lira ucuza mal edeceğim diye sorun yaşama sonra..Alet 9000 devir çeviriyor çünkü..

06AN6173

Ynt: 93 Delsol Debriyaj Baskı Balata Takımı Önerisi
« Yanıtla #2 : Mayıs 03, 2009, 11:10:34 ÖS »
ya doğru söylüyosunda fatsimsek, kime güvencemki, orjinal der çakar kötü malı.
sanayicilere ve ustalara güven olmaz abi açık ve net.

o yüzden iyi bi araştırma şart gibi. gerekirse ebayden getirtirim ama bilmediğim şeyi taktırmam daha iyi dimi