Gönderen Konu: 2. EL VTEC 2 ALDIM. YENİYİM YARDIM  (Okunma sayısı 2287 defa)

burakdulger

2. EL VTEC 2 ALDIM. YENİYİM YARDIM
« : Ocak 04, 2015, 10:25:22 ÖS »
Arkadaşlar 2004 model vtec 2 aldım. Otomatik vites 168500 de . Değişeni yok. Ne yapmam gerekir ne yapmamam gerekir. Acemiyim ve ilk arabam. Temizlik vs önerdiğiniz marka temizlik ürünleri, bakım vs bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Vtec typer

• Hondakolik
Ynt: 2. EL VTEC 2 ALDIM. YENİYİM YARDIM
« Yanıtla #1 : Ocak 04, 2015, 10:34:47 ÖS »
Öncelikle hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun. Çok iyi bir tercih yapmışsınız. Vtec 2 en az yakan araçlardan biridir Önce iyi bir servise gidin tüm ağır ve rutin bakımarını yaptırın derim. Lastiklerini mutlaka kontrol ettirin(en önemlisi). Kötü lastikle gezmeyin. .Lpg varsa filtre falan değiştirin. Arıza lambası yanarsa mutlaka söndürmek için gereken bakımları yaptırın. Bakım yaparsanız mutlaka arıza lambasından kurtulursunuz.

burakdulger

« Yanıtla #2 : Ocak 14, 2015, 07:37:17 ÖS »
Öncelikle hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun. Çok iyi bir tercih yapmışsınız. Vtec 2 en az yakan araçlardan biridir Önce iyi bir servise gidin tüm ağır ve rutin bakımarını yaptırın derim. Lastiklerini mutlaka kontrol ettirin(en önemlisi). Kötü lastikle gezmeyin. .Lpg varsa filtre falan değiştirin. Arıza lambası yanarsa mutlaka söndürmek için gereken bakımları yaptırın. Bakım yaparsanız mutlaka arıza lambasından kurtulursunuz.

Kardeşim çok teşekkür ederim. Z rotları viraj demir başlıkları ve ön burç takımları değişti. Yeni lastik alıp rot balans yaptıracağım.  LPGyide göstereceğim. Fazla binmiyoruz hatta haftada 1-2 kez hareket ediyor. Çok teşekkürler verdiğin bilgiler için.

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #3 : Şubat 08, 2015, 03:18:58 ÖS »
hayırlı olsun,kazasız belasız.iyi forumlar.

Lolesco

« Yanıtla #4 : Mart 02, 2015, 01:23:33 ÖS »
Arkadaşlar 2004 model vtec 2 aldım. Otomatik vites 168500 de . Değişeni yok. Ne yapmam gerekir ne yapmamam gerekir. Acemiyim ve ilk arabam. Temizlik vs önerdiğiniz marka temizlik ürünleri, bakım vs bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Vtec subaplarına zarar gelmesin yeter iyi günlerde kullan