Gönderen Konu: 2007 CİVİC otomatik vites aracım için lpg hangi marka olmalı  (Okunma sayısı 2955 defa)

asiyan37

Selam arkadaşlar. Siteye yeni kayıt oldum ve yapılan yorumları dikkatle takip ediyorum. İsmim Bülent 38 yaşındayım bir yıldır honda Civic kullanıcısıyım. Aracım 2007 model otomatik vites çoğunlukla kısa mesafe ve şehir içi kullanıyorum ölçümlerim sonucu yaklaşık 50 ykr yakıyor. Uzun mesafeye çıktığımda ise 35 ykr civarında bu sebeple Lpg taktırmak istiyorum tavsiye ettiğiniz LPG kiti ve tokat iline yakın usta varmı teşekkür ederim

turti02

Ynt: 2007 CİVİC otomatik vites aracım için lpg hangi marka olmalı
« Yanıtla #1 : Mart 18, 2011, 10:32:14 ÖS »
bndede 2006 vtec var 2 ay önce brc taktırdım çok memnunum 85 tl ye fullenio 430 km yol yapıyorum şehir içinde.. istanbuldaysanda kartal otosanayide mucip otogazda taktır..

nisay

« Yanıtla #2 : Mart 22, 2011, 01:15:45 ÖS »
Selam arkadaşlar. Siteye yeni kayıt oldum ve yapılan yorumları dikkatle takip ediyorum. İsmim Bülent 38 yaşındayım bir yıldır honda Civic kullanıcısıyım. Aracım 2007 model otomatik vites çoğunlukla kısa mesafe ve şehir içi kullanıyorum ölçümlerim sonucu yaklaşık 50 ykr yakıyor. Uzun mesafeye çıktığımda ise 35 ykr civarında bu sebeple Lpg taktırmak istiyorum tavsiye ettiğiniz LPG kiti ve tokat iline yakın usta varmı teşekkür ederim

LPG SİSTEMLERİ alt başlığında sorduğunuz soruyla ilgili birçok konu ve görüşler mevcut. Ordan incelerseniz netice alırsınız.

Özgür SEVEN

« Yanıtla #3 : Mart 13, 2012, 11:31:30 ÖÖ »
Slm benim aracımda prins takılı, şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım ve performansta da hiç bir kayıp yok. Biraz maliyetli ama öneririm...

nevzatpamuk

• nevizade
« Yanıtla #4 : Mart 13, 2012, 11:37:26 ÖÖ »
en iyisi prins .sonra landirenzo gelir bence