Gönderen Konu: 2003 model honda civic ls otomatik vites için yakıt bilgisi!!!  (Okunma sayısı 2120 defa)

sekos

merhaba arkadaşlar.ben izmirden serkan.
bende honda kullanıcı ailesi arasına yeni katılan birisiyim. 2003 honda civic ls vtec yakın zamanda aldım.aracımda voltran marka tüp var. formda inceledim yakıt konusunu bir kaç arkadaş geçen sene yazmış en son yorumu.
1. şehiriçi 72 liralık gazla 300 km yaptım.bu normal bi rakam mı lpg de. (araç ilk kalktığında 1 km civarı benzinle gittiği içinde)
2. aracımı benzinle kullansam acaba 1 depo benzinle yaklaşık kaç km giderim.yani lpg yle arasında çok fark olurmu.
3. 1 depo benzin 50 lt remi alıyor?
4.enjektör bakımını ve hava filtresini hangi sıklıklıklarda bakım yaptırırsam yakıttan daha ii tasarruf yaparım.
5.aracımın hız gösterge lambasını değiştirmek istiyorum. ne renk yapsam daha iyi olur sarı rengi sevmiyorumda  <nohapy . çok fazla masraf olurmu.

bu arada belirtmek istediğim aracı çok fazla zorlamıyorum. çoğunlukla 2000 ve 3000 devir arasında kullanıyorum.çok fazla hızlı gitmeyip dur  kak yapmamaya özen gösteriyorum.şimdiden cevaplarınız ve bilgileriniz için teşekkür ederim. >=ok

sekos

Ynt: 2003 model honda civic ls otomatik vites için yakıt bilgisi!!!
« Yanıtla #1 : Nisan 14, 2010, 04:02:46 ÖS »
yardımcı olacak kimse yokmu :(

sekos

Ynt: 2003 model honda civic ls otomatik vites için yakıt bilgisi!!!
« Yanıtla #2 : Nisan 16, 2010, 09:22:29 ÖS »
hiç kimse yardımcı olmuçakmı yahuuuuuuuu