Gönderen Konu: 2002 Model Civic Sedan alıyorum  (Okunma sayısı 3203 defa)

megrim

• Ziyaretçi
2002 Model Civic Sedan alıyorum
« : Mart 28, 2007, 01:25:53 ÖS »
Merhaba arkadaşlar,

Foruma yeni üye oldum, çok beğendim. Sormak istediğim bir soru var sizlere.

2002 model otomatik vites, sedan bir civic alacağım.

2002 model Civic'lerin bütün model uzantılarını nereden bulurum?
Almayı düşündüğüm araba tam olarak hangi model ve alternatifleri neler görmek istiyorum. Bu bilgiyi Wikipedia'da bile bulamadım, tüm Civic generation'ları olmasına rağmen detaylı modeller yok.

Özellikle merak ettiğim şey;
Bazı Civic sedan'larda, ön tamponda yan eteklerle uyumlu bir çıkıntı var, arka tamponda çıta var. Çok gördüm bunlardan sanırım araba ile standart gelmekte. Fakat bazı civic sedanlarda yok, odun gibi afedersiniz. Bu spor görünümde alabilmek için hangi modeli seçmeliyim?

Teşekkürler

vtimania

Ynt: 2002 Model Civic Sedan alıyorum
« Yanıtla #1 : Mart 28, 2007, 07:52:20 ÖS »
Güzel secim..ancak bıldıgım kadarıyla 2002 ler makyajsız kasa..makyajlı kasa almanı tavsıye ederım..sanırım 2004 ve sonrası yanı..bunun dısında sportıflık acısıdnan sitemızde yer alan ve bu kasa ıle bır haylı ugrasıp cok sık goruntu saglayan uyelerımız var..onlardan da yararlanabılırsınız

TORETTO

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mart 28, 2007, 07:59:29 ÖS »
bahsettiğiniz odunluk ;

ön panjurdan jantlardan ve marşpiyellerden kaynaklanmakta yani makyajsız olmasından kaynaklanmakta

ancak aracınıza modifiye yapmayı düşünüyosanız bunlar sorun deil ;)

megrim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mart 29, 2007, 10:57:50 ÖÖ »
Dün her gördüğüm Civic Sedan'a dikkat ettim. Ön ızgarada tek panjur varsa, tamponlar spordu. Çift panjurlu ise tamponlar düzdü.

Acaba 2004'lerin tamponlarını, eteklerini 2002 kasaya takabilir miyim ki?

Güzel secim..ancak bıldıgım kadarıyla 2002 ler makyajsız kasa..makyajlı kasa almanı tavsıye ederım..sanırım 2004 ve sonrası yanı..bunun dısında sportıflık acısıdnan sitemızde yer alan ve bu kasa ıle bır haylı ugrasıp cok sık goruntu saglayan uyelerımız var..onlardan da yararlanabılırsınız

megrim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mart 29, 2007, 10:58:57 ÖÖ »
Modifiye etmek istiyorum. Bodykit'leri araştırmaya başlayayım en iyisi.

bahsettiğiniz odunluk ;

ön panjurdan jantlardan ve marşpiyellerden kaynaklanmakta yani makyajsız olmasından kaynaklanmakta

ancak aracınıza modifiye yapmayı düşünüyosanız bunlar sorun deil ;)

TORETTO

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Mart 29, 2007, 11:06:55 ÖÖ »
sitede gördüğüm kadarı ile bikaç arkadaşımız almak istediğiniz civic sahibi ve gayette hoş çalışmlar çıkarmışlar ortaya forumu incelerseniz üye araçları kısmında ya da fotoğraflar bölümünde görebilirsiniz ;)