Gönderen Konu: Yeni Hondamız  (Okunma sayısı 6128 defa)

Civic_06

• Ziyaretçi
Yeni Hondamız
« : Temmuz 24, 2008, 11:52:53 ÖS »
   Arkadaslar Öncelıkle merhabalar 2000 model 1.6 iesten sonra 96 civic si aldık abıme hondalarımızı ıkıledık bu hondamızı 7-8 mılyar harcayarak modıfıye ettırmeyı dusunuoruz 2 aya kadar hersey bıter buyuk ıhtımal bugun satısını elımıze aldık sızdende modıfıye konusunda yardım ısteyecektık cıdden pro. bı araç yapmayı dusunuoruz resimleri gosterıyım =)

arkadaslar bız bazı parcalara karar verdık ama cıdden yorumlarınıza kulak vercez yabana atmıcaz gercekten bu arabaya yaptırabılecek guzel seylerı sızdende duymak ıstıoruz bız sızler kadar bılgılı deılız bu konularda bana bodykıtınden tutun cam fılmıne kadar onerı verın lutfen ıhtıyacımız var şimdiden teşekkur edıorum ...

dip not=elımde suan sahıbınden.com'dan kalan resımler mevcut ...

Civic_06

• Ziyaretçi
Ynt: Yeni Hondamız
« Yanıtla #1 : Temmuz 24, 2008, 11:54:19 ÖS »
ve şunu unutmadan bızbu arabayı modıfıye ıcın aldık baska bı sebebımız yok bınıcılıkten cok modıfıye. yarımlarınızı beklıoruz

bErAt y!G!t

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Temmuz 24, 2008, 11:57:00 ÖS »
ilk iş angel xenon ve ledli stoplardan başlıyabilirisn

Cumhur

« Yanıtla #3 : Temmuz 24, 2008, 11:58:46 ÖS »
7-8 bin prof bi mod için yeteceğini sanmıyorum ama motorla oynamıyacaksanız yeter...ben olsam ilk önceliğim çok iyi bir ses sistemi döşerim sonra banjur yay film gibi ufak şeyler fazla abartıya gerek yok ;)

Civic_06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Temmuz 25, 2008, 12:09:28 ÖÖ »
angel far exnon dusunuoduk zaten ee bız kırmızı engel gorduk oyle bı fırsatımızda warmı ?

Civic_06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Temmuz 25, 2008, 12:13:42 ÖÖ »
cumhur kardesım motorla pek oynanmıcak sadece dısına 7-8bın ytl harcıcaz artık ne olursa ses sıstemını hemen upload edıorum sana bunu aktarıyoruz

ankara sincanda döşendi bu tesisat champıon serısı ve hardvard'dı galıba yanlıs yazmısta olabılrıım teypte bu tvlı

Cumhur

« Yanıtla #6 : Temmuz 25, 2008, 12:16:44 ÖÖ »
Tesisat sağlama benziyor...Fotolar olmayınca yok sandım :) duşunada profesyonel body kit takabilirisin öle plastikden değil ama ızgaralarıda kesinlikle siyah olması lagzım grii gibi bişey yapıyorlar çok ucuz duruyor :D

Civic_06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Temmuz 25, 2008, 12:20:16 ÖÖ »
tesisat saglam ya 2 tane champıon serisi 1200luk zaten 2 amfı bırı monolar ıcın bırı wubwooferlar ıcın toplam 6 pıonner hoparlor wr 1 tane kapısitörü var ıyı yanı =)

ya bide şu kırmızı angeller hakkında bılgısı olan varmı?

ORKUN

« Yanıtla #8 : Temmuz 25, 2008, 08:22:52 ÖÖ »
madem dışa ağırlık vercen jant lastik ve yay sonrasında intake spor flitre bide egzost artanlada tampon yaptır derim fikrimce, ama berat arkadışımızın dediği gibi xenon ve ledli stop şart :) aracın çok güzel kazasız belasız hayırlı olsun arkadaşım.

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #9 : Temmuz 25, 2008, 09:05:11 ÖÖ »
Plakası gibi kendisi de Kibar ;)

bErAt y!G!t

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Temmuz 25, 2008, 09:08:05 ÖÖ »

angel far exnon dusunuoduk zaten ee bız kırmızı engel gorduk oyle bı fırsatımızda warmı ?
evet var onu tüm angel satan yerler yapabilir angel halkalarının ampulünü degiştiriorlar

whitehan

« Yanıtla #11 : Temmuz 25, 2008, 09:13:21 ÖÖ »
kazasız belasız kullanmanı dılerım..

meister

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Temmuz 25, 2008, 11:29:18 ÖS »
arkadaşım öncelikle araban hayırlı olsun bana soracak olursan ben hep proje yapıyorum tabi malesef kağıtta kalıyor bence bunlar götürür;

DIŞ AkSAM;
*fifty nin body kitini tek gecerim
*(abartılı istiyorsan)18"devino krom jant derim
*angel far + ledli(3d olmasın led daha gösterişli)stop
*xenon far + neon lamba diyorum gece aleminde tanınırsın
*llummar cam filmi siyah (ayna beyaza gitmiyor)
*kaput havalandırmaları açılmalı (köpekbalığı)
*çıta , plakalık , marka yok etme yap
*lambo doors kit
*logosuz panjur

MOTOR
*intercooler (turbo olmasa bile görüntüsü yeter ortasınada spreyden HKS yazdır...
*c.a.i. kit (hava filtresini mantar yap çok yakışıyor)
*iridyum buji + silikon kablo

YÜRÜYEN AKSAM
*koni 5.5 mm yaylar
*kule gergisi ön-arka (virajlarda çok işe yarıyor)

EGZOS
*remus oval (iki taraftan çıkartırsın imzamdakinden)
*headers
*51mm düz boru
*katalizör iptali

İÇ AKSAM
*MOMO;pedal+paspas+direksiyon+vites topuzu ve körüğü+elfireni tutmalığı ve körüğü
*konsolu zıt bi reenk e boya
*2x yarış koltuğu at (kampayalar var özelden atarım istersen)
*göstergeleri beyaz yap(imzamdaki deviri normal göstergelerdeki hali)

biraz abarttım ama bu bi 10.000 i bulur ama tek yapar !!!

by 13aTu
« Son Düzenleme: Temmuz 25, 2008, 11:34:37 ÖS Gönderen: meister »

Civic_06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Temmuz 26, 2008, 01:45:36 ÖÖ »
arkadaşım cıdden cok saol tesekkur ederız ama aynısını yaptırmasak bıle fıkrını almış olduk bızde bunu beklıoduk gercekten cok saol ama lsd kapıyı kafamıza koyduk en basta bıde sızce yayı en basta yaptırıyım mı yoksa bodykıtlerden sonramı daha ıyı olur

honda_team

« Yanıtla #14 : Temmuz 26, 2008, 08:57:35 ÖÖ »
İnşallah güel bir şey çıkar ortaya 7-8 milyara ama yinede hayırlı olsun...

merburvehan

« Yanıtla #15 : Temmuz 26, 2008, 10:23:05 ÖÖ »
Bende plakaları hep yorumlarım 35 kibar bu arabaya ne koyarsan koy kaldırıyo zaten yapılabilecek şeyler belli fix şeyler...

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Temmuz 26, 2008, 10:58:39 ÖÖ »
önce yay koydurun bence.(ben öyle hatırlıyorum). bodykıtler sonra

meister

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Temmuz 26, 2008, 11:37:12 ÖÖ »
arkadaşım yay body den sonra koyulur çünkü body nin ayarlamasını yaptıktan sonra ona göre ölçüde yay takılır mesela taktırdın 5.5 yay atıyorum full de bi body araba yere 1 parmak kalır hooop 500 kağıt masraf daha !

ayrıca bir önerim daha var beyaz araba o kadar dikkat çekmez arabayı MOR yap yanlardan tam stop hizasındanda air bush la 5-6 tane kablo cıkar uclarında kuru kafalar profilden ağızları açık bi şekilde olsun ön kaputada tam yüzünden kocaman bir kuru kafa yaptır nedenmi? çümkü; kablolar arbanın tesisatının ii olduğunu kuru kafalar ise arabanın aykırı olduğunu yansıtır....
« Son Düzenleme: Temmuz 26, 2008, 11:38:17 ÖÖ Gönderen: meister »

SERVET

« Yanıtla #18 : Temmuz 26, 2008, 11:46:16 ÖÖ »
bu resimdeki araç, en üstteki arac ile aynı araç mı ?
Bu tesisat şu an aracınızdaki tesisat mı ?

Civic_06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Temmuz 26, 2008, 08:38:55 ÖS »
hayır bu diğer aracımız tesisatın içinde oldugu araç 2001 mazda 626

can34

« Yanıtla #20 : Temmuz 26, 2008, 08:57:21 ÖS »
typer kanat unutmayın bence .çok yakışıyor.
not:ben sizin yerinizde olsam 99ön tampon koyar,logosuz panjur, 5cm basar bi jant bi typer kanat koyardım.angel+ledli stop+xenonda var tabi.sonra motora yüklenirdim.orj çok daha güzel bnce)

meister

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Temmuz 30, 2008, 10:52:00 ÖÖ »
araba 1.4 motoru o kadar yükleyemessin can34 arkadaşım ayrıca adam showcar yapmak istiyor ve bence parası hazırsa başarır...

dip not; polisler öpebilir...
>=ok
« Son Düzenleme: Temmuz 30, 2008, 10:52:52 ÖÖ Gönderen: meister »