Kullanıcı Adı: Sürekli Bağlı Kal
Şifre:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1] Yazdır
Gönderen Konu: 2011 honda jazz fun şanzıman yardımı  (Okunma Sayısı 268 defa)
Streetfarter

Şu Anda Sitede Değil

« : Eylül 16, 2017, 10:01:57 ÖS »

2011 honda jazz fun sahibiyim bildiğiniz gibi i shift şanzımana sahip bir otomobil şanzıman ukatılımı yandı ve araç vitese geçmemeye başladı  özel servise götürdüm ve debriyaj setini değiştirdi ancak aynı gün yeniden aynı sorunu yapmaya başladı araba 5-6 saat çalışmadıysa ışık yanıyor kontağı kapatıp açtığımda düzeliyor servise tekrar götürdüm yaptık dediler yapamıyorlar başına gelen varmı nasıl çözebildiniz lütfen yardım şimdiden teşekkür ederim
ilhansr
BLACK SNAKE FD6

Yer: ATAŞEHİR
Otomobil: Honda Civic FD6 1.6 i-VTEC Elegance
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #1 : Eylül 18, 2017, 10:24:14 ÖÖ »

Saçma gelebilir ama akü kutupbaşını söküp takınca araba kendine reset atıyor. Bir abimin arabası arabaya akü bitti takviye yaptık araba viteste gitmedi kutupbaşını söküp 10 dakika sonra taktık yürüdü.
nisay

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #2 : Ekim 05, 2017, 10:52:25 ÖÖ »

2011 honda jazz fun sahibiyim bildiğiniz gibi i shift şanzımana sahip bir otomobil şanzıman ukatılımı yandı ve araç vitese geçmemeye başladı  özel servise götürdüm ve debriyaj setini değiştirdi ancak aynı gün yeniden aynı sorunu yapmaya başladı araba 5-6 saat çalışmadıysa ışık yanıyor kontağı kapatıp açtığımda düzeliyor servise tekrar götürdüm yaptık dediler yapamıyorlar başına gelen varmı nasıl çözebildiniz lütfen yardım şimdiden teşekkür ederim

Sorununuz çözüldü mü ?

1- 1994 Tempra SX A
2- 1997 Mazda 323
3- 2005 Honda Civic Vtec2
4- 2011 Toyota Avensis Elegant Extra
5- 2005 Honda Jazz Elite Otomatik
6- 2011 Honda Civic Elegance Otomatik
7- 2012 Honda Cr-v Excutive Otomatik
Streetfarter

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #3 : Ekim 12, 2017, 11:55:16 ÖÖ »

Zannedersem özel servisteki usta vites tanıtımını becerememiş şimdi serviste aracım 2 saat içinde vitesleri tanıtıp geri vericekler gelişmelerden haberdar ederim
Sayfa: [1] Yazdır 
« önceki sonraki »
Gitmek istediğiniz yer: