Gönderen Konu: yeni kasa city yardım...  (Okunma sayısı 4885 defa)

taylan20

yeni kasa city yardım...
« : Nisan 11, 2011, 09:33:44 ÖS »
arkadaşlar aracımı 2.el olarak yeni aldım 2009 es ov
çocuk koltuğunu bağlamak için koltuğu götürdüm birde baktım ne göreyim...
arka koltuktaki emniyet kemerinin takıldığı yuva yok  aradım bulamadım sizinkinde varmı varsa neresinde teşekkürler...

qwertylion

Ynt: yeni kasa city yardım...
« Yanıtla #1 : Nisan 11, 2011, 10:30:53 ÖS »
Soruyu pek anlamadım kusura bakmayın, bende emniyet kemeri ile ilgili bir sıkıntı yok. arkada herşey yerli yerinde.  Emniyet kemeri demirinin girdiği mekanizmadan bahsediyorsanız eğer koltuğun arkasına girme ihtimli varmıdır?

taylan20

« Yanıtla #2 : Nisan 11, 2011, 10:36:01 ÖS »
evet demirin girdiği mekanizma yok arasına baktım oradada yok acaba koltuğun altına mı sıkıştırdılar diye bakayım dedim koltuğu sökemedim
birde hocam bu araçta gösterge ve aydınlatma panelinin ayarı yapılıyormu? bana biraz kısık gibi geldi
daha önce 2008 civic vardı onda bir düğme vardı bundada varmı öyle bir düğme varsa nerede teşekkürler...

qwertylion

« Yanıtla #3 : Nisan 11, 2011, 11:02:24 ÖS »
Hayır hocam öyle bir düğme yok. Normalde farlar açık değilse bile göstergelerde ışık yanıyor ama gündüzleri farı yaktığnızda gösterge paneli ışığı daha sönük yanıyor.

born35

« Yanıtla #4 : Nisan 11, 2011, 11:08:58 ÖS »
KEMER TOKALARI KOLTUGUN ALTINDA DAHA ÖNCE ORAYA OTURANLAR RAHATSIZ OLDUGU İÇİN ALTINA SAKLAMIŞLAR KOLTUGU SÖKMENE GEREK YOK SIRTINI YASLADIGIN YERLE OTURDUGUN YERİN KESİSTİĞİ ARAYA ELİNİ SOK KOLTUGU KENDİNE ÇEK BUNU YAPARKEN KOLTUGA OTURMA AYAKTA YAPACAKSIN KEMER TOKALARINI GÖRÜRSÜN ORDA

taylan20

« Yanıtla #5 : Nisan 11, 2011, 11:16:14 ÖS »
hocam o dediğiniz aradan elimi soktum bayağı aradım fakat bulamadım yarın tekrar deneyecem bakalım inşallah bulurum banada oradadır gibi geliyor fakat bidaha bakayım..
birde yol bilgisayarını sıfırladım ortalama tükerim 6.4 şehir içi  120 km oldu
yol bilgisayarı nekadar sağlıklı gerçekten 6.4 müdür?
teşekkürler...

born35

« Yanıtla #6 : Nisan 11, 2011, 11:36:52 ÖS »
koltugu kendine çek yerinden çıkar altında kemer tokaları elinle araya sokmakla bulamazsın o koltugun kalkması lazım...
yol bilgisayarında ki değerler tabiki doğrudur ne diyorsa o  :kurba
uzun yola çıktıgın zaman dene ne kadar uzun yol yaparsan o kadar sağlıklı olur

taylan20

« Yanıtla #7 : Nisan 11, 2011, 11:40:55 ÖS »
koltugu kendine çek yerinden çıkar altında kemer tokaları elinle araya sokmakla bulamazsın o koltugun kalkması lazım...
yol bilgisayarında ki değerler tabiki doğrudur ne diyorsa o  :kurba
uzun yola çıktıgın zaman dene ne kadar uzun yol yaparsan o kadar sağlıklı olur
EYVALLAH HOCAM ÇOK TEŞEKKÜRLER gece gece hiç üşenmedim koltuğu kaldırdım altında buldum sadece birini çıkardım rahatsız etmesin diye.. ve sonunda oğlum koltuğuna kavuştu çok teşekkürler...

born35

« Yanıtla #8 : Nisan 12, 2011, 12:15:03 ÖS »
KAZASIZ BELASIZ KULLANMAN DİLEĞİYLE İYİ YOLCULUKLAR...