Gönderen Konu: Filtre uygundu  (Okunma sayısı 4559 defa)

kty94kty

Filtre uygundu
« : Nisan 01, 2013, 10:58:08 ÖÖ »
Herkese iyi günler, benim aracım Honda Jazz 1.4 ES Otomatik. Geçen aracıma led gündüz fark taktım internetten aldım, taktırmaya gittiğim yerde internetten aldığımı söyleyince internetten alma dedi benim içime kurt düştü. Bem şimdi aracıma performans hava filtresi alcaktım internetten alcaktım ama şimdi öyle dediği için kararsızım. Sizce ne yapayım internette simota air intake kit 290 TL diyo sizce alımımı ?

kty94kty

Ynt: Filtre uygundu
« Yanıtla #1 : Nisan 01, 2013, 06:50:49 ÖS »
Lütfen yardımcı olun ?

honda team sakarya

• TEAM HONDA SAKARYA
« Yanıtla #2 : Nisan 02, 2013, 12:23:01 ÖÖ »
bende çogu şeyi internetten alıyorum daha hiç bir sıkıntı çıkmadı :emo onların bızden alın demesi satış yapması ben kapı altı led amblem aldım daha bugün taktırdım çokta güzel oldu 110 tl burda bayi satışı ben 55 tl ye aldım.Ama alırken sen yinede mağazaya iyi bak bazıları dandik mal da yolluyo ozaman sorun yaşayabilirsin.Bu önerim sadece görüşüm  >=ok

kty94kty

« Yanıtla #3 : Nisan 02, 2013, 01:35:27 ÖS »
Teşekkürler, aracıma internetten simota air intake kit aldım

By_emre

« Yanıtla #4 : Nisan 02, 2013, 01:47:52 ÖS »
Çoğu interneti kötülüyor ucuz satıyor ya , Alıcaksın biraz elin yatkınsa kendin takıcaksin Filtreyide kendin takabilirsin kit almışsın kitte herşey yerine uygun zaten zorlanmazsın

kty94kty

« Yanıtla #5 : Nisan 03, 2013, 04:42:56 ÖS »
İyi günler, açık hava filtresini taktıktan sonra öyle bırakıyımmı yoksa ekstra soğuk hava girişi sağlamam gerekiyordu. Cevap vermenize fayda sağlardı bilmem ama söyleyin, filtre universal bir filtre değil, aracıma özel aldım.
Teşekkürler

By_emre

« Yanıtla #6 : Nisan 03, 2013, 06:35:03 ÖS »
Bir resim olursa ona göre yorum yapabiliriz

honda team sakarya

• TEAM HONDA SAKARYA
« Yanıtla #7 : Nisan 03, 2013, 09:11:11 ÖS »
Bende  city var bende taktım ek bir boru ile çokta memnunum motorun arasında sıcak alıyo ama baska yapacak birşey yok uzun yolda denemedım ama kısa yolda kullanıyorum onu taktıgımda çok yakıyo :d çünkü ister istemez gaza geliyorum devir hep yüksek oluyo o kadar tatlı ses veriyoki susturmak istemiyorum basıyorum hep onun ıcın herzaman kullanmak istemiyorum anca davetlere veya oyle kısadan gezinti yapacaksam takıyorum.:)

honda team sakarya

• TEAM HONDA SAKARYA
« Yanıtla #8 : Nisan 03, 2013, 09:12:57 ÖS »
Ben teyp çerçevesi arıyorum ama bulamıyorum bundan bilgisi olan varmı ? bazı sitelerde var ama 230 tl çok para daha uyguna oldugunu duyuyorum ama bulmak nasip olmadı buna yardımcı olursanız çok sevinirim.

kty94kty

« Yanıtla #9 : Nisan 04, 2013, 05:23:38 ÖS »
Aracıma özel tasarlanmış bir filtre olduğu için ekstra bir soğuk hava girişine gerek olacağını düşünmüyorum. Siz ne dersiniz ? Ayrıca monte ettiğim zaman ( Cumartesi ) resimde eklerim.