Gönderen Konu: Bıktım Artık İnsanların Aaaa Neden City Aldın Demelerine...  (Okunma sayısı 16401 defa)

mountaineer

bu ne ya baska araba mı yoktu bu ne bıcım kasa.

adı cıkcagına canı cıksın. arabamdan soguttular walla...

2009 model 1,4 es otomatık lpgli 9800 km de boya yok darbe yok 32800 aldım kendımı cok kot hıssedıyorum arkdaslar moral verin biraz yaa.. <783^2

ihsan_____

Ynt: Bıktım Artık İnsanların Aaaa Neden City Aldın Demelerine...
« Yanıtla #1 : Eylül 04, 2011, 08:33:41 ÖS »
benim önceki aracım 2001 corolla sol special dı çift yuvarlak farlı olanlardan, yok tutulmuyomuş yok yağ yakıyomuş neymiş toyotanın üvey evladıymış arabadan öle soğuttular ki anlatamam gel görki işyerinde bir öğle arası sahibindene ilan verdim resimsiz filan öylesine 211000 kmde olmasına rağmen aldığım fiyatın iki sene sonra 1100 lira üstüne iki saat içinde en yüksek fiyat verene sattım gitti. elalemin ağzı torba değilki büzesin takma kafana...

mountaineer

« Yanıtla #2 : Eylül 04, 2011, 09:18:56 ÖS »
İHSAN HOCA GECEN SENE 2008 MODEL OPEL CORSA DİZEL ALDIM. 12000 KM YOL YAPTIM VE 2000 KAR İLE SATTIM. AMA  BU ARABANIN PIYSASI YOK GALIBA RAHATLIK KONFOR CORSAYA 50 BASAR AMA INSANLARIN YORUMU CILDIRTIYO BENI BIRAZDA TAKINTILIYIM GALIBAAA

can98

« Yanıtla #3 : Eylül 04, 2011, 09:38:01 ÖS »
bende honda city 2008 elite aldım 2 ay oldu arabada sorun yok hatta harika araba b sınıfı olabilir ama koltuklarının genişliği c sınıfında yok !!! bagaj 500 LİTRE başka hangi arabada 500 litre ? 2 3 tane arabada

ARABAYA TİPSİZ DİYENLER ARABAYI KISKANDIKLARI İÇİN DİYORLAR BİZİM CİTY Yİ ÇEKEMİYORLAR

ÖNEMLİ OLAN TİP DEĞİL !!!!!! PERFORMANS ! KONFOR ! GÜVENLİK ! BUNLARIN HEPSİ CİTY DE VAR 
BİZ BİZE YETERİZ ÇÜNKÜ BİZ HONDA CİTY SAHİBİYİZ :) :D :D :D

ctr07

« Yanıtla #4 : Eylül 04, 2011, 09:46:14 ÖS »
sen arabandan memnunsan boşver milleti.

Can_GnyL

« Yanıtla #5 : Eylül 04, 2011, 09:52:26 ÖS »
Bi Body kit olay tamam

MerT01__civic

« Yanıtla #6 : Eylül 04, 2011, 09:56:47 ÖS »
aracınız 2009'muş o kasalar güzel :) ama önceki kasaları bende sevmiyorum abi ya :D (şahsi görüş) ama 2009 kasalar güzel yani :) bide arkadaşın dediği gibi sen zevkle biniyorsan gerisini takma.. ;)

trivia

« Yanıtla #7 : Eylül 04, 2011, 10:47:12 ÖS »
Kedi erişemediği ciğere mundar der. Bir de son kasa city. Çevrenin cahilce konuşmasına aldırma. Keyfine bak arabanın tadını çıkar..

ateşbey

« Yanıtla #8 : Eylül 04, 2011, 11:01:55 ÖS »
bu ne ya baska araba mı yoktu bu ne bıcım kasa.

adı cıkcagına canı cıksın. arabamdan soguttular walla...

2009 model 1,4 es otomatık lpgli 9800 km de boya yok darbe yok 32800 aldım kendımı cok kot hıssedıyorum arkdaslar moral verin biraz yaa.. <783^2

arkadaşım bin arabana tepe tepe.satıp herkesin övdüğü civic alacaksında ne olacak onca paraya.civicte motor şase tip tamam ama donanım sıfır.bagaj çok dar aile için yeterli değil.tüp taktır hiç bagaj kalmaz.10 milyarın cebinde kalmış civic yerine city almakla.güle güle bin arabana

mountaineer

« Yanıtla #9 : Eylül 05, 2011, 08:33:53 ÖS »
tesekkur ederım arkadaslar bıraz moralım duzeldı arabayıda surdukce ıyıce alısıyorum.

bir sorum  var otomatık arabalaırın frenlerı sert mı olur acaba ? benımkısı cok sert

hondaciwic

« Yanıtla #10 : Eylül 17, 2011, 01:09:00 ÖÖ »
sen mılletı bos ver abı bmw7 serısı alsan bıle laf ederler raraba senı tatmın edıyorsa gerısını bosver soranlara ısımı goruyordersın

senersongur

« Yanıtla #11 : Eylül 17, 2011, 05:05:23 ÖS »
Bende de yeni kasa City var.

Nisan ayında Honda Çiftkurtlar MCM'den aldım.

2011 model Siyah ES Manuel 33.750TL.

Cam filmi, kapı nikelajı, park sensörü, koltuk ve boya koruma hediyeli aldım. Çok memnumum.

Araç 6300km'de. Karma kullanımda 5.2-5.3 litre civarı yakıyor.

Şehirdışı Cruise Control ile 90km hızlarda 4.3-4.5 litre arası yakıyor.

Güzel bir araç. Fiyatına göre donanımı da iyi.

Bence sen hiç üzülme. Ben gururla kullanıyorum.

Siz de öyle kullanın.

ilker KAPLAN

« Yanıtla #12 : Eylül 17, 2011, 05:59:51 ÖS »
Hakan bey sızın aracınızın kasasından tum alıcılar cok memnun.hatta su an turkıyeye gırısı olmamasına ragmen halen showroomlara gelıp cok net bır sekılde cıty ıstıyorum dıyen musterıler var..
Herseyden once bındıgınız aracın bır honda markası oldugunu unutmamalısınız.
Bana kalırsa turgut beyınde soyledıgı gıbı bugun 7.40 bıle alsaydınız
abı bu cok yakar...yok kasası cok kaba agır araba..vergısı algısı bezdırır..bakım masrafları surundurur gıbı yerlı yersız ve kımsenın haddı olmayan bırsuru soylemle karsılasırsınız..Sız aracınızın keyfını cıkarın..cunku o sızın arabanız..
Algısıyla vergısıyle keyfıyle acısıyla tatlısıyla lastıklerınız yollarda paralansın..

ilkercom

• Hasan İlker Çom
« Yanıtla #13 : Eylül 17, 2011, 06:46:34 ÖS »
yaw city beğenmeyen adam allah bilir clio symbol e biniordur :D

City yeni kasası görsel olarak çok iyi. eskisininde jantlı modelleri güzel.

Bence kendi klasmanına göre en iyi arabalar hondaya ait. Jazz donanımında kaç araba var. iç hacim bagaj çok iyi.

civic zaten performans ve ekonomi

accord ayrı dünya.

BurakOz

« Yanıtla #14 : Eylül 17, 2011, 08:35:55 ÖS »
Hakan bey sızın aracınızın kasasından tum alıcılar cok memnun.hatta su an turkıyeye gırısı olmamasına ragmen halen showroomlara gelıp cok net bır sekılde cıty ıstıyorum dıyen musterıler var..
Herseyden once bındıgınız aracın bır honda markası oldugunu unutmamalısınız.
Bana kalırsa turgut beyınde soyledıgı gıbı bugun 7.40 bıle alsaydınız
abı bu cok yakar...yok kasası cok kaba agır araba..vergısı algısı bezdırır..bakım masrafları surundurur gıbı yerlı yersız ve kımsenın haddı olmayan bırsuru soylemle karsılasırsınız..Sız aracınızın keyfını cıkarın..cunku o sızın arabanız..
Algısıyla vergısıyle keyfıyle acısıyla tatlısıyla lastıklerınız yollarda paralansın..

city gelmicekmi artık?

ilker KAPLAN

« Yanıtla #15 : Eylül 17, 2011, 09:59:16 ÖS »
S: city gelmicekmi artık?

C : Hayır!!!

saday20

« Yanıtla #16 : Eylül 19, 2011, 07:25:20 ÖÖ »
Kardeş bende 2010 city sahibiyim arabana laf söyleyenin patlat ağzının ortasına bi tane hade leeeynn de gitsin. >%6rol ben de 3 ay önce lpg taktırdım şimdi daha rahat kullanıyorum, hyundai,clio,fiat gibi gruplara da yolda pabuç bırakmıyorum, neden diye sorarsan işte senin gibi üzülmemek için, adamlar city hakkında konuşurken biraz düşünerek konuşsun diye, insanlar yolda ezemediği arabayı kesinlikle kötüleyemezler aksine beğenme eğilimi gösterirler, ama yolda seni sollayıp geçtilerse her türlü konuşurlar, o araba gitmiyor, lastikleri çok ince, tipi güzel değil, sacı ince, arkası çok kalkık gibi...... O yüzden arabanı sev ve yolda diri kullan elinden geldiğince ezdirme arabanı ... ne de olsa o da bir HONDA.

hondaciwic

« Yanıtla #17 : Eylül 20, 2011, 01:57:18 ÖS »
yaw city beğenmeyen adam allah bilir clio symbol e biniordur :D

City yeni kasası görsel olarak çok iyi. eskisininde jantlı modelleri güzel.

Bence kendi klasmanına göre en iyi arabalar hondaya ait. Jazz donanımında kaç araba var. iç hacim bagaj çok iyi.

civic zaten performans ve ekonomi

accord ayrı dünya.
ayney kotuleyen clıoya bınıordur kesın :D

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Eylül 20, 2011, 02:03:30 ÖS »
neymiş toyotanın üvey evladıymış .

konu ile hiç alakası yok ama, hala gülüyorum :D :D :D bu nası bi benzetmedir be kardeşim :D

bende beğenmediğim model görünce,bune böyle akraba evliliği gibi derdim
ama üvey evlatta iyiymiş :D :D
« Son Düzenleme: Eylül 20, 2011, 02:05:30 ÖS Gönderen: oguzhanbekar »

asbengu

« Yanıtla #19 : Eylül 22, 2011, 02:08:48 ÖS »
Çok ekonomik ve sorunsuz, triger derdi yok, bujiler 40 bin km lik

daha ne olsun tabiki bir X5 veya cayenne değil, ama parasının hakkını veriyor.

hondaciwic

« Yanıtla #20 : Eylül 23, 2011, 03:19:53 ÖS »
city sorunsuz araç 5 sene kullandım 1 kere sanzuman kulağı değişti onun haricinde para vermedim 60000 e kadar tek şikayetim tipi performans yol tutus onun haricinde dört dörtlük arac

ultrakif

« Yanıtla #21 : Eylül 23, 2011, 03:56:12 ÖS »
city sorunsuz araç 5 sene kullandım 1 kere sanzuman kulağı değişti onun haricinde para vermedim 60000 e kadar tek şikayetim tipi performans yol tutus onun haricinde dört dörtlük arac

başkada bişey kalmıyo :D

asbengu

« Yanıtla #22 : Eylül 24, 2011, 01:31:25 ÖS »
Çok ekonomik ve sorunsuz, triger derdi yok, bujiler 40 bin km lik

daha ne olsun tabiki bir X5 veya cayenne değil, ama parasının hakkını veriyor.
+ buji kablosu sorunuda yok, bobinler direkt bujilerin üstünde hem görüntü kirliliği yok, hemde bu parçalar
yüksek kilometrelerde(ve LPG de) sıkıntı oluyor ve pahalı olduğundan kimse değişmeye yanaşmıyor.

cioman

« Yanıtla #23 : Aralık 02, 2011, 11:35:02 ÖÖ »
bende 2005 vtec ls otomatik var babamda 2009 city ls zaman zaman aklımdan geçmiyor değil arabamı satıp city almak.inanılmaz ekonomik babamın arabası 6,2lt/100 km bezin sarf ediyor.ayrıca çok yakışıklı.kafaya takma yola devam.

ursus

« Yanıtla #24 : Aralık 02, 2011, 12:07:27 ÖS »
yol tutuşu yoktur bu aracın, zaten şehir aracıdır. şehirler arası yolda başıma bir olay geldi, uçuruyordu bizi sağolsun. neyse. aracın performansı yok lakin çok sert vites geçişlerine bile anında cevap veriyor. gaz pedalı da telli olduğu için sürerken fd6 dan daha çok zevk alıyorum.