Gönderen Konu: SUPAB AYARI YAPTIRDIM AMA FARK GÖREMEDİM  (Okunma sayısı 2984 defa)

saday20

SUPAB AYARI YAPTIRDIM AMA FARK GÖREMEDİM
« : Eylül 21, 2012, 10:32:15 ÖÖ »
Arkadaşlar dün honda yetkili serviste aracımı 20.000km dir lpg ile kullandığım için supab ayarı yaptırdım, ayarı yapan usta supablar sıkıydı, şimdi aracın daha performanslı ve ekonomik olacak dedi, 2 gündür kullanıyorum ama ben bir fark göremedim performans adına, acaba beni kekledilermi? yada fark edilmeyecek kadar az mı oluyor acaba, bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar birşeyler söylerse sevinirim.

seikott

• mehmet
Ynt: SUPAB AYARI YAPTIRDIM AMA FARK GÖREMEDİM
« Yanıtla #1 : Eylül 21, 2012, 10:53:54 ÖÖ »
Bildiğim kadarıyla sübap ayarından bir süre sonra oturuyor araç biraz daha bekleyin.ben de yaptırdım geçen gün fark azda olsa var.Olması gerektiği kadar anlayacağın.Olmazsa lpg ayarınada baktırısınız ama bi süre bekleyin derim.

saday20

« Yanıtla #2 : Eylül 21, 2012, 10:56:15 ÖÖ »
Bildiğim kadarıyla sübap ayarından bir süre sonra oturuyor araç biraz daha bekleyin.ben de yaptırdım geçen gün fark azda olsa var.Olması gerektiği kadar anlayacağın.Olmazsa lpg ayarınada baktırısınız ama bi süre bekleyin derim.
Ayardan sonra lpg ayarına gitmedim acaba ondan olabilirmi??

seikott

• mehmet
« Yanıtla #3 : Eylül 21, 2012, 11:46:00 ÖÖ »
Yani Ben yaptırdım ama bana sonradan söylenen biraz bekleyip o şekilde lpg ayarı daha iyi olur dediler.