Gönderen Konu: aracımda tekleme  (Okunma sayısı 3712 defa)

duralisaygin

aracımda tekleme
« : Mayıs 16, 2013, 08:55:23 ÖS »
sevgili arkadaşlar 2006 city aracımda çalıştıktan bir süre sonra bir defaya mahsus kısa bir tekleme oluyor sebebi sizce nedir not: aracımda atiker safe fast obdi 2 kit takılı bu tekleme gaza gecerken degil gaza gectikten sora oluyor?

Kapıkulu

• İbrahim Özer
Ynt: aracımda tekleme
« Yanıtla #1 : Mayıs 16, 2013, 09:31:41 ÖS »
Arkadaşımın accent/era aracı vardı.Aynı problem ondada vardı.Benzinden gaza geçtikten sonra tekleme oluyodu.Onun için iyi gaz vermek gerekiyodu.Ayarında gazı vermeyince ispot ediyodu.

Glthns

« Yanıtla #2 : Mayıs 17, 2013, 12:34:10 ÖÖ »
Sanayiye gidersen önce enjektör sonra beyin diyeceklerdir. Güzel bir usta bulun ayar yaptırın havalar değişken bu sıralar sürekli aynı yerden almaya bakın gazınızı.

duralisaygin

« Yanıtla #3 : Mayıs 17, 2013, 09:38:43 ÖS »
teşekkürler umarım ciddi bir sorun değildir...

GalileoScr

« Yanıtla #4 : Haziran 05, 2013, 04:17:56 ÖS »
Slm.

Bende Honda City 2008 model aracıma BRC taktırmıştım, 3-4 ay geçmedi ışıklarda bekleme yaparken hep titreme oluyordu. BRC servisi Motor Kelebeğini temizlet sorun hallolur dedi. Gittim sanayide temizlediler fakat durum aynı oldu.
Bursa'da form otoya periyodik bakım için götürdüm sorunuda anlattım, Kontrol ettikten sonra sorunun bujilerde olduğunu ve komple değiştirdikleri söylediler. Yaklaşık 3 ayı geçti hiç bir sorun çıkmadı sizinde sorununuz bundan dolayı olabilir.