Kullanıcı Adı: Sürekli Bağlı Kal
Şifre:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1] Yazdır
Gönderen Konu: HONDA city almak istiyorum yorumlarınız önerileriniz nedir ?  (Okunma Sayısı 1063 defa)
wakantanka

Şu Anda Sitede Değil

« : Şubat 01, 2017, 02:48:11 ÖS »

Herkese merhabalar, konuyu ilk başda diğer modeller altına açmışım city başlığını görmediğim için o yüzden buraya da açtım umarım bir mahsuru yoktur....

Otomatik volkswagen bora kullanıcısıyım artık yaşı ve km nedeniyle satıp otomatik honda city almak istiyorum,

- Kronik bir sorunu var mıdır ?
- Yakıtının az olması bagajının geniş olması nedeniyle tercihim bu yönde
- Birde aracın yerden yüksekliği nasıl, bazen memlekette bozuk yollarda boranın altı yere sürtüyordu, city de durum ve tecrübeleriniz nelerdir ?

aklıma gelenler bunlar yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler
bruceleeibo

Otomobil: 2009 city ls mt
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #1 : Şubat 01, 2017, 08:18:29 ÖS »

Yakit ve saglamlikta iyi yalniz wosvogen konforuna yaklasamaz bile suspansiyon ve ses yalitimi pek yok
wakantanka

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #2 : Şubat 02, 2017, 12:15:34 ÖS »

konfor tabi önemlide ilk aradığım özellik değil, zaten en uzun gittiğim yol 4 saat... yakıt sağlamlık ve az arıza aradığım özellikler ancak dün forumu uzunca incelediğimde rölanti sorunu dalgalanma titreme ve vites den garip sesler gibi sorunları okuyunca biraz moralim bozuldu, tabi bunlar her araç ta olabilecek şeyler acaba sıklığı nedir ki ve çözümü nedir ?
bruceleeibo

Otomobil: 2009 city ls mt
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #3 : Şubat 02, 2017, 08:12:40 ÖS »

Dogru ayni sorunlar bendede var ama arac 93 binde daha bakim yuzu gormedi yani birazda kullaniciya bagli bende 100 binde komple bakim yapacam
mc.ildiri

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #4 : Mart 19, 2017, 03:49:11 ÖS »

2011 model, 120 binde bir aracım var. Hiç sorun çıkarmadı sadece sesli bir araç yani çok konfor beklemeyin ama yakıtta cimri.
Hondabayrampaşa

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #5 : Nisan 17, 2017, 11:43:21 ÖS »

İstanbul Afyon 480 km 100 tl yakmıştır. Lpg takıldığından beri bir silkeleme problemi oluştu bir türlü kurtulamadık açıkcası.
ilhansr
BLACK SNAKE FD6

Yer: ATAŞEHİR
Otomobil: Honda Civic FD6 1.6 i-VTEC Elegance
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #6 : Nisan 18, 2017, 02:58:29 ÖS »

civic almanızı öneririm. City ile civic arasında tabiki farklar var. Fakat ben ikisinide kullandım Civic başka.
Sayfa: [1] Yazdır 
« önceki sonraki »
Gitmek istediğiniz yer: