Gönderen Konu: 2011 honda jazz fun şanzıman yardımı  (Okunma sayısı 3846 defa)

Streetfarter

2011 honda jazz fun şanzıman yardımı
« : Eylül 16, 2017, 09:01:57 ÖS »
2011 honda jazz fun sahibiyim bildiğiniz gibi i shift şanzımana sahip bir otomobil şanzıman ukatılımı yandı ve araç vitese geçmemeye başladı  özel servise götürdüm ve debriyaj setini değiştirdi ancak aynı gün yeniden aynı sorunu yapmaya başladı araba 5-6 saat çalışmadıysa ışık yanıyor kontağı kapatıp açtığımda düzeliyor servise tekrar götürdüm yaptık dediler yapamıyorlar başına gelen varmı nasıl çözebildiniz lütfen yardım şimdiden teşekkür ederim

ilhansr

• BLACK SNAKE FD6
Ynt: 2011 honda jazz fun şanzıman yardımı
« Yanıtla #1 : Eylül 18, 2017, 09:24:14 ÖÖ »
Saçma gelebilir ama akü kutupbaşını söküp takınca araba kendine reset atıyor. Bir abimin arabası arabaya akü bitti takviye yaptık araba viteste gitmedi kutupbaşını söküp 10 dakika sonra taktık yürüdü.

nisay

« Yanıtla #2 : Ekim 05, 2017, 09:52:25 ÖÖ »
2011 honda jazz fun sahibiyim bildiğiniz gibi i shift şanzımana sahip bir otomobil şanzıman ukatılımı yandı ve araç vitese geçmemeye başladı  özel servise götürdüm ve debriyaj setini değiştirdi ancak aynı gün yeniden aynı sorunu yapmaya başladı araba 5-6 saat çalışmadıysa ışık yanıyor kontağı kapatıp açtığımda düzeliyor servise tekrar götürdüm yaptık dediler yapamıyorlar başına gelen varmı nasıl çözebildiniz lütfen yardım şimdiden teşekkür ederim

Sorununuz çözüldü mü ?

Streetfarter

« Yanıtla #3 : Ekim 12, 2017, 10:55:16 ÖÖ »
Zannedersem özel servisteki usta vites tanıtımını becerememiş şimdi serviste aracım 2 saat içinde vitesleri tanıtıp geri vericekler gelişmelerden haberdar ederim