Gönderen Konu: acil yardım arkadaşlar  (Okunma sayısı 2959 defa)

tayfun64

acil yardım arkadaşlar
« : Aralık 31, 2013, 02:46:00 ÖS »
slm honda severler benim acil ihtiyacım olan konu 2009 model honda city elit aracımın sağ yan aynasının sadece ayna kısmı kırılmış iç mekanik kısmı çalışıyor bulunduğum kentte uşakta bu yedek parçayı bulmam zor bu parçayı nerden alabilirim nette araştırdım biraz ama kesin sonuç bulamadım birde bir arkadaşın tavsiyesi aynacıdan kestirip takabilir mişim bu mümkün mü son sorumda parçayı buldum diyelim bunu oto elektrikçileri takar mı aslın önemli konu nerden bulabilirim

sercanim

• SeRCaN
Ynt: acil yardım arkadaşlar
« Yanıtla #1 : Ocak 01, 2014, 09:19:27 ÖÖ »
geçmiş olsun.Arkadaşlar yardımcı olacaktır.

cagatay54

« Yanıtla #2 : Ocak 01, 2014, 09:41:51 ÖÖ »
http://www.otomobilyedekparcalari.com/HONDA-CITY-DIS-DIKIZ-AYNA-CAMI-BOMBELI,PR-12942.html

bu olabilir galiba en olmadı honda çıkmacılardan bulabilrsiniz sahibindende filn bir dünya honda çıkmacı var...

osyz84

« Yanıtla #3 : Mart 08, 2016, 09:11:48 ÖS »
S.a arkadaşlar 2009 yeni kasa otomatik city sahibiyim aracla en ufak tümsek veya mazgal veya bozuk yola girdiğimde veya banada öle gelmiş olabilir normal yoldada oluyor fakat ara ara oluyor her zaman olmuyor tiirrrr diye bir ses bazen az bazense çok geliyor ama sürekli değil ara ara geliyor ustaya goturdum yatak arızası diyor acil yardım bekliyorum şanzıman yağını değiştim bujileri değiştim normal yağı 5 30 koydum hava polen butun filtreler değişti ne yapmam lazım acil yardım bekliyorum.