Gönderen Konu: OTOMATİK JAZZ HAKKINDA ACİL YARDIM LÜTFEN !  (Okunma sayısı 3316 defa)

olmez06

OTOMATİK JAZZ HAKKINDA ACİL YARDIM LÜTFEN !
« : Mart 03, 2013, 07:02:30 ÖS »
ARKADAŞLAR MERHABA..
2005 MODEL 1.4 ES 117.000 KM DE SUNROOFLU 4 AİRBAGLI BİR HONDA JAZZ BULDUM..OTOMATİK VİTES..MUHTELİF 2-3 YERİNDE BOYA MEVCUT.ARABAYA BAKTIK HOŞUMUZA GİTTİ FAKAT PİYASASINI BİLMİYORUM..JAZZ LARDA HANGİ MODEL FULL ? EN SON 24.000 TL'YE BIRAKTI SAHİBİ..KULLANANLAR YADA PİYASA BİLGİSİ BULUNANLAR BİLGİLERİNİ PAYLAŞIRLARSA SEVİNİRİM...

srkns

• Serkan's
Ynt: OTOMATİK JAZZ HAKKINDA ACİL YARDIM LÜTFEN !
« Yanıtla #1 : Mart 03, 2013, 07:43:01 ÖS »
2005 modeller tam makyaj geçirdiği dönem aralığı, 2005 olup ES olanda var, makyajlı Elite olan da var.
En dolusu ES, makyajdan sonra da Elite diye geçiyor, ES ile Elite farkları; Ön arka tamponlar, panjur, far aynası farklı, optitron gösterge, 6 kollu yerine çok kollu alaşım jant var, dijital klima var, dikiz aynaları sinyalli, elektrikli ısıtmalı ve katlanır, direksiyon simidi farklı, radyo cd çalar farklı, arka stopların şeffaf kısımları hafif kırmızı kaplama, kaput altında hava filtre kazanı daha ufak vs farklardan ayırt edebilirsiniz. En kolay ayırt etme yolu dijital klima varsa Elite yoksa ES dir.

ES yani makyajsız kasa ise fiyatı biraz daha aşağı çekmeye çalışın derim. Tramer sorgusuna da çok itibar etmeyin, sigorta şirketinden ayrıca sorgulatın ve mutlaka yetkili servisten şasi no ile kayıtlarını sorgulatın, bu araçlar ufak bir kazada tek hava yastığı açınca hemen perte çıkıyor, başıma geldi ben yandım siz yanmayın demek isterim kısaca.

CVT için zaten birşey söylemeye gerek yok, neden daha erken almamışım diyeceksiniz kullandığınız zaman.

olmez06

« Yanıtla #2 : Mart 03, 2013, 10:05:04 ÖS »
2005 modeller tam makyaj geçirdiği dönem aralığı, 2005 olup ES olanda var, makyajlı Elite olan da var.
En dolusu ES, makyajdan sonra da Elite diye geçiyor, ES ile Elite farkları; Ön arka tamponlar, panjur, far aynası farklı, optitron gösterge, 6 kollu yerine çok kollu alaşım jant var, dijital klima var, dikiz aynaları sinyalli, elektrikli ısıtmalı ve katlanır, direksiyon simidi farklı, radyo cd çalar farklı, arka stopların şeffaf kısımları hafif kırmızı kaplama, kaput altında hava filtre kazanı daha ufak vs farklardan ayırt edebilirsiniz. En kolay ayırt etme yolu dijital klima varsa Elite yoksa ES dir.

ES yani makyajsız kasa ise fiyatı biraz daha aşağı çekmeye çalışın derim. Tramer sorgusuna da çok itibar etmeyin, sigorta şirketinden ayrıca sorgulatın ve mutlaka yetkili servisten şasi no ile kayıtlarını sorgulatın, bu araçlar ufak bir kazada tek hava yastığı açınca hemen perte çıkıyor, başıma geldi ben yandım siz yanmayın demek isterim kısaca.

CVT için zaten birşey söylemeye gerek yok, neden daha erken almamışım diyeceksiniz kullandığınız zaman.

kliması analog digital değil..araba hoşuma gitti anneme alacağım için iyice araştırmak istedim.ben kendim honda hiç almadım kullanmadımda forumunuz çok güzel burdan danışmak istedim..honda servisinden 2.el almış şuan ki sahibi..mutlaka şasi no ile sorgulatırım sigorta şirketlerinden...yani 23.000 TL'ye biterse pazarlık alalım mı ne dersiniz? 4 adet sıfır vakumlu lastik var araç üstünde..yazlık 4 adette verilecek bunlarda önemli araç alırken...

srkns

• Serkan's
« Yanıtla #3 : Mart 04, 2013, 10:44:00 ÖÖ »
Model yılı, km'si ve belirttiğiniz gibi 2-3 parça boyalı bir jazz için 23.000 ideal rakam

olmez06

« Yanıtla #4 : Mart 04, 2013, 08:49:27 ÖS »
ilginizden dolayı çok teşekkür ederim..araç sahibi 24.000 dedi en son  bende almadım..hayırlısı bakalım..

srkns

• Serkan's
« Yanıtla #5 : Mart 05, 2013, 08:13:31 ÖÖ »
hayırlısı olsun, belirlediğiniz max. bütçenizi söylerseniz uygun gördüğüm araçları sizinle paylaşabilirim