Gönderen Konu: makyajlı arkada tampon bi el atarmısınız duruma  (Okunma sayısı 4620 defa)

Jumper

makyajlı arkada tampon bi el atarmısınız duruma
« : Ocak 04, 2010, 01:17:37 ÖS »
Arabayı ay sonunda boyatmayı planlıyorum ve arka tamponu çıtasız makyajlı kasanın tamponuyla değiştirmek istiyorum fakat yan sanayi çıtasız tampon bulamadım internetten bulduğum aksaray ve bostancıda birkaç firmayı aradım ellerinde yoktu. webden buldum ama yan sanayide ys (biraz pahalı ) markayı pek tavsiye etmiyorlar tyc daha iyiymiş, Bu konuda yardımcı olabilecek kimse varmı kocaeli yada istanbul anadolu yakasındaki firmalar öncelikli tercih sebebidir,

Araç 98 hb civic, 99 arka tamponu arıyorum ?

GNR.family

Ynt: makyajlı arkada tampon bi el atarmısınız duruma
« Yanıtla #1 : Ocak 04, 2010, 01:25:17 ÖS »
bnce yeni tampon alana kadr ustana söle macunla doldursun çıtaların yerlerini al sana makyajlı tampon en mantıklısı bu bnce parana yazık yeni tampon almaya grek yok?yeni alsan üstünden çıkan tamponu elinde kalcak satmaya kalksan bedawaya gider..

piscocuk

« Yanıtla #2 : Ocak 04, 2010, 01:26:53 ÖS »
katılıyorum.arabanı komple boyatacaksan ön kapılarada yapabilirsin aynı şeyi

GNR.family

« Yanıtla #3 : Ocak 04, 2010, 01:28:25 ÖS »
kapılara yapma bnce ayarı tutmuyo bazen dalgalı duruyo sora kazalı sanar millet arabanı en iisi tamponlar orjinal gbi oluyo?

piscocuk

« Yanıtla #4 : Ocak 04, 2010, 01:30:13 ÖS »
çok özürdiliyorum ve düzeltiyorum.ön tampona yap kapılara dokunma yazacaktım ön kapılar yazmışım :D

GNR.family

« Yanıtla #5 : Ocak 04, 2010, 01:35:00 ÖS »
sıkıntı yok :)

Jumper

« Yanıtla #6 : Ocak 04, 2010, 01:41:05 ÖS »
eki ile birleştirilmiiş çıtaları iptal edilmiş sis yuvaları açılmış özel yapım çıkma bir ön tampon var elimde zaten,

Delikleri doldurmak tabiki mantıklı ama arka tamponun köşe tırnakları zaten kırık ve daha önce ufak tefek macun işlemleri görmüş onlarda zamnla çatlamış ve patlamış yani uzun lafın kısası öyle yada böyle değişecek arkadaşlar bildiğiniz yedek parçacı varsa ve iletişim bilgilerini paylaşabilirseniz sevinirim

GNR.family

« Yanıtla #7 : Ocak 04, 2010, 01:43:17 ÖS »
bayrampaşa paşa tunng garj mutlaka çıkmada olsa vardır elinde bi uğra istersen?

piscocuk

« Yanıtla #8 : Ocak 04, 2010, 01:49:06 ÖS »
sanırım arkadaş gebze kocaeli taraflarda.valla arkadaşım yapacağın birşey var aslında ama sana nekadar uyar bilmiyorum.atlıcaksın arabana ikitelli atatürk oto san geleceksin birde maslaktaki sanayiye gidip bakacaksın.pek telefonla olacak birşey değil bu.sonuçta para vereceksin malı  görerek alman en iyisi ama.oradan burayada 100 tl yakarsın git gel

Jumper

« Yanıtla #9 : Ocak 04, 2010, 01:52:09 ÖS »
sanırım arkadaş gebze kocaeli taraflarda.valla arkadaşım yapacağın birşey var aslında ama sana nekadar uyar bilmiyorum.atlıcaksın arabana ikitelli atatürk oto san geleceksin birde maslaktaki sanayiye gidip bakacaksın.pek telefonla olacak birşey değil bu.sonuçta para vereceksin malı  görerek alman en iyisi ama.oradan burayada 100 tl yakarsın git gel

evet gebzede otuyorum ve malum bilen bilir ki buralarda yedek parça ve usta bulmak oldukça zor

söylediklerinde haklısın gel git zaten astarı yüzünü geçecek

piscocuk

« Yanıtla #10 : Ocak 04, 2010, 02:07:58 ÖS »
bende tuzlada oturuyorum seni çok iyi anlıyorum :D ankara bize daha yakın oraya bakmak lazım :D

Jumper

« Yanıtla #11 : Ocak 04, 2010, 02:33:20 ÖS »
bende tuzlada oturuyorum seni çok iyi anlıyorum :D ankara bize daha yakın oraya bakmak lazım :D

çok saçma hocam anlamadım arabanın yedek parçasını bulamıyorum ki bostancı aksaray kartal aramadığım yer kalmadı,

biriki yedek parçacısnın web sitesine bakıp irtibata geçtim az önce tedarikçide kalmamış ürünü satıştan kaldırıyoruz dediler,

türkiyenin en çok satılan araçlarından birinin kıytırık bir tamponunu bulamıyoruz :D

ve hepsinden saçması  çıkmacılar 250 tl fiyat fiyat biçiyor :D

piscocuk

« Yanıtla #12 : Ocak 04, 2010, 02:39:31 ÖS »
çıkmacıya elini veren kolunu kaptırıyor.maslakta kesin bulursun en azından köprünün ayağı.bostancıya geldiysen orayada bakabilirsin.olmadı ikitelli atatürk oto san oradada bulursun.ama dediğim gibi gezip görmen gerek.yardımcı olacaksa benim maslakta bir arkadaşım var kendisi peugeot kullanır ve sever honda ile ilginebilir beni kırmaz.ama yine söylüyorum ben numarasını veririm gerisine karışmam.gidip malı görmen şart.sonra allah göstermesin tırnağı kırık olur istediğin gibi olmaz içinden kötü bişey geçirme benim hakkımda.istermisin numarasını :)

Jumper

« Yanıtla #13 : Ocak 04, 2010, 02:53:58 ÖS »
teşekkürler yardımseverliğin için öncelikle sıfır yan sanayi arıyorum. bulamazsam seninle irtibata geçerim,

çıkma pek düşünmüyorum çok kelepir fiyat olmadığı sürece ki olmadı kendi çıtalarımı iptal edip tamponu onarıma sokturucaz

piscocuk

« Yanıtla #14 : Ocak 04, 2010, 03:04:46 ÖS »
sahibindende yanılmıyorsam birisi 50 tl ye satıyordu güngörende

Jumper

« Yanıtla #15 : Ocak 14, 2010, 10:40:37 ÖS »
yok arkadaşlar makyajlı kasa tamponunu hiçbiryerde bulamıyorum,

bilen duyan gören birileri varmı ? durum çok acil 15 gün sonra araba boyaya girecek

önder

« Yanıtla #16 : Ocak 15, 2010, 09:55:07 ÖÖ »
Aslında bir tane daha çıkma var bizim arabadan kalma ...ama kaportacımın deposunda allak bullak çok karışık 3 saat uğraşman lazım  çıkarmak için, tamirliydi ama . tabi ezilip bükülmüştür birde..
« Son Düzenleme: Ocak 15, 2010, 09:59:00 ÖÖ Gönderen: önder »

önder

« Yanıtla #17 : Ocak 15, 2010, 09:59:26 ÖÖ »
ön tampon dersen sıfır gibi var bende..

TsReAnNeCrE

« Yanıtla #18 : Ocak 15, 2010, 12:40:56 ÖS »
bence dolgu yam 98 tampon daha şık bak bir örnek

http://img693.imageshack.us/g/100120101168.jpg/

gknvt4