Gönderen Konu: vtec2 için koni?!?!?!?!  (Okunma sayısı 2949 defa)

hak_on

vtec2 için koni?!?!?!?!
« : Kasım 23, 2009, 05:56:53 ÖS »
sol ön yada sadece ön tarafı çift olarak arıyorum.2. el sorunsuz tercihimdir...

razor

Ynt: vtec2 için koni?!?!?!?!
« Yanıtla #1 : Kasım 24, 2009, 09:07:41 ÖS »
selam arkadaşım sadece ön olarakta koniler satılıyor ama belki biliyorsun belki bilmiyorsun kusuruma bakma sana 2 adete orjinal ön amortisör lazım olacak bunuda söyliyeyim + çok sert olacak araban ben daha önce kullandım herşeyi ile yardımcı olurum sana

hak_on

« Yanıtla #2 : Kasım 24, 2009, 09:15:59 ÖS »
arkaları aldım hazır su an.en yumusaga aldıktn sonra asırı sert olmuor orneklerini gordm.hatta konileri aldgm arkdsta onlerde var fakat sol onde yag sızıntısı oldgu için ya tek arıorum yada direk on alıcam çift.o konilerde alt tblada var orj type-r tablası ;).o yuzden orj amortisorede ihtiyacım kalmıcak...namiştain ı aradım yapılıcagın soylediler fakt 100-150 lira gbi bi pra istiolar.tanıdık birini bulabilirsem yaptırmak için gondericem.bulamazsam on sol alcam yada direk onleri alıcam...

razor

« Yanıtla #3 : Kasım 24, 2009, 09:20:05 ÖS »
valla namiştanda yaptırmada orjinal koniye güçün yetiyorsa al kafan ağrımaz ama tek satılmıyor takım alman lazım

hak_on

« Yanıtla #4 : Kasım 24, 2009, 09:22:08 ÖS »
sadece ön satılıyor fakat fiyatlr cok ucuk 600 gbi rkamlar vr.acele etmicem.bi yerde ön 2 tane buldum tablalarıyla hazır.fakat turuncu renkli koni ayar vs yokmus sanırım onda...

razor

« Yanıtla #5 : Kasım 24, 2009, 09:37:57 ÖS »

hak_on

« Yanıtla #6 : Kasım 24, 2009, 10:44:15 ÖS »
teskrler...tam olarak ne yaptıklarını anlayamadım ama :s

razor

« Yanıtla #7 : Kasım 24, 2009, 11:15:09 ÖS »
konileri orjinal amortisör içine monte oluyor koniler bu kasada böyle

gokhan035

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Kasım 24, 2009, 11:57:31 ÖS »

ön konileri type-r ın orjinal tablalarının içine oturtup kullanıyoruz biz. orjinal amortisörleri olduğu gibi çıkarıp koyuyoruz kenara. zaten type-r tablaları da vtec2 nin orjinal amortisör tablalrından yaklaşık 1-1.5cm daha kısa olduğu için önler biraz daha düşüyor. arkalarda olduğu gibi takılıyor zaten.

razor

« Yanıtla #9 : Kasım 25, 2009, 07:07:05 ÖÖ »

ön konileri type-r ın orjinal tablalarının içine oturtup kullanıyoruz biz. orjinal amortisörleri olduğu gibi çıkarıp koyuyoruz kenara. zaten type-r tablaları da vtec2 nin orjinal amortisör tablalrından yaklaşık 1-1.5cm daha kısa olduğu için önler biraz daha düşüyor. arkalarda olduğu gibi takılıyor zaten.
bunla ilgili yapılmış konilerin motaj resimleri varmı acaba

hak_on

« Yanıtla #10 : Kasım 25, 2009, 10:55:39 ÖÖ »

tablalar aynı type-r tablası.üstündede yazıo ztn type-r falan die.normal tablalardan 1-2 cm kadr dha dusuk oluo.konileri aldgm arkdsta gokhan ztn :).sol on amortsrde sorun olmasa tamamını alıcaktım...ama sanırım namiştain da yaptırma yontemine gidicez gibi gozkuo

gokhan035

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Kasım 25, 2009, 09:22:42 ÖS »

montaj sırasında çekilen resimler yok fakat, konilerin en son ki takılmaya hazır resimleri var. takmadan önce çekmiştim. eklerim.