Gönderen Konu: Ön pancuru kaplatmak için yer tavsiyesi.?  (Okunma sayısı 3494 defa)

vtec power

Ön pancuru kaplatmak için yer tavsiyesi.?
« : Haziran 14, 2011, 08:02:00 ÖS »
Siyaha boyattım ama nikelaj oldugu için boya tutmadı. Kaplama yaptıracağım.Avrupa yakası hesaplı işçliği olan bildiğiniz bir yer varsa iletişim bilgisi lazım.

vtec power

Ynt: Ön pancuru kaplatmak için yer tavsiyesi.?
« Yanıtla #1 : Haziran 15, 2011, 09:02:29 ÖÖ »
gncel

piscocuk

« Yanıtla #2 : Haziran 15, 2011, 09:10:02 ÖÖ »
bahçelievlerde yayla tarafta mc donalds tan merter istikametine giderken eski asya hıfi nın yanında bir kaplamacı var.orada kaplayabilirsin.ayrıca nikelajın üzerindki boyanın atmamsı için güzelce zımpara yapılması gerekiyordu

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #3 : Haziran 15, 2011, 11:59:48 ÖÖ »
Hocam Youtubeye Plasti Dip yazın ve İzleyin Aqzınız acık kalır . Belki biliyosunuzdur . Kutusu 45 lira idi . Ne zamanki fiyat bilmiyorum bi yorumda görmüştüm. Nikelaj dır janttır . Bilirsiniz meganelerde kapı kolları soyulur aklınıza ne gelirse kaplayabnilirsiniz boya çıkma derdi yok diyolar atma derdi yok sökümüde çok kolay diyorlar ...

QnuR

« Yanıtla #4 : Haziran 15, 2011, 12:45:31 ÖS »
Siyaha boyattım ama nikelaj oldugu için boya tutmadı. Kaplama yaptıracağım.Avrupa yakası hesaplı işçliği olan bildiğiniz bir yer varsa iletişim bilgisi lazım.

bahcelievlerde erdogan usta var otofilmcenter ben cam fılmımı tavanı onda kaplattım cok temız ıscılıgı var.

vtec power

« Yanıtla #5 : Haziran 15, 2011, 01:19:03 ÖS »
bahçelievlerde yayla tarafta mc donalds tan merter istikametine giderken eski asya hıfi nın yanında bir kaplamacı var.orada kaplayabilirsin.ayrıca nikelajın üzerindki boyanın atmamsı için güzelce zımpara yapılması gerekiyordu
zımparaladık 2 kerede boya atıldı ama boya pul pul dökülüyor yinede.
dediğin yere uğrayacağım sağol.

vtec power

« Yanıtla #6 : Haziran 15, 2011, 01:22:14 ÖS »
Hocam Youtubeye Plasti Dip yazın ve İzleyin Aqzınız acık kalır . Belki biliyosunuzdur . Kutusu 45 lira idi . Ne zamanki fiyat bilmiyorum bi yorumda görmüştüm. Nikelaj dır janttır . Bilirsiniz meganelerde kapı kolları soyulur aklınıza ne gelirse kaplayabnilirsiniz boya çıkma derdi yok diyolar atma derdi yok sökümüde çok kolay diyorlar ...
plasti dipi biliyorum torpido filan için ideal ama bi panjur için 45 + kargo: 55 tl bana çok geldi, bide boya atar filan sıyırırım. yüzeyim nikelaj. kesin çözüm lazım kaplama sanki en garantisi :)
« Son Düzenleme: Haziran 15, 2011, 01:24:33 ÖS Gönderen: vtec power »

vtec power

« Yanıtla #7 : Haziran 15, 2011, 01:22:46 ÖS »

bahcelievlerde erdogan usta var otofilmcenter ben cam fılmımı tavanı onda kaplattım cok temız ıscılıgı var.
bakalım ne fiyat vericek. sağol.

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #8 : Haziran 15, 2011, 01:41:36 ÖS »
plasti dipi biliyorum torpido filan için ideal ama bi panjur için 45 + kargo: 55 tl bana çok geldi, bide boya atar filan sıyırırım. yüzeyim nikelaj. kesin çözüm lazım kaplama sanki en garantisi :)

Bakın ya sizin yanlışınız var yada benim :D Plasti Dip bir Boya deqildir. Yalıtım sanayisinde kullanılır. Oda kaplamadır. Boya atması felan olmuyo bildiğim. Janttan sökerken belli oluyo zaten boya olmadıqı. You tubeden izledinizmi ?

vtec power

« Yanıtla #9 : Haziran 15, 2011, 02:38:52 ÖS »
Çok önceden izlemiştim :) aynı şeyden bahsediyoruz :) ilk başta boya gibi ama kuruyunca plastik bir kalıp halini alıyor, aynı kaplama gibi.Uygulama öncesi astar atılması filan gerekiyormuş sağlıklı olması için.Astarsız uygulayanlarda var ama ömrü ne olur ben açıkçası bilemiyorum.Tazyikli suda ne olur bu geliyor direk aklıma. Çekincelerim var :)
Aracımın ön kaputundaki kaplama 3 senelik, hala taş gibi :) ben kaplamadan memnun kaldım, panjuruda kaplatıcam o yüzden. :)

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #10 : Haziran 15, 2011, 06:11:21 ÖS »
Çok önceden izlemiştim :) aynı şeyden bahsediyoruz :) ilk başta boya gibi ama kuruyunca plastik bir kalıp halini alıyor, aynı kaplama gibi.Uygulama öncesi astar atılması filan gerekiyormuş sağlıklı olması için.Astarsız uygulayanlarda var ama ömrü ne olur ben açıkçası bilemiyorum.Tazyikli suda ne olur bu geliyor direk aklıma. Çekincelerim var :)
Aracımın ön kaputundaki kaplama 3 senelik, hala taş gibi :) ben kaplamadan memnun kaldım, panjuruda kaplatıcam o yüzden. :)

Tecrübeyle sabit ise Tabiki Kaplama :)

hsncck26

« Yanıtla #11 : Haziran 15, 2011, 06:36:31 ÖS »

Tecrübeyle sabit ise Tabiki Kaplama :)
şimdi ben şunu sorabılırmıyım :D bende ön panjuru kaplatcamda gidip herhangi bir reklamcıya kaplayatayımmı yani bunun bi püf noktası vs varmı :D arkadaş demiş 3 yıldır kaplama var diye bildiğimiz folyo dimi o :D