Gönderen Konu: navigasyon cihazı arıyorum...  (Okunma sayısı 2403 defa)

osmozdm

navigasyon cihazı arıyorum...
« : Mayıs 24, 2011, 10:57:49 ÖÖ »
selam arkadaslar. daha önce görmediğim bilmediğim sehirleri gezmeye bayılırım fakat gitmek istediğim bir adres oldugunda tamamen bir cıkmaz içerisine giriyorum..
kullanıslı bir navigasyon aleti arıyorum..
piyasada bircok özelliği olan cihazlar var ama güvenebilecegim bir cihaz arıyorum..
tavsiyelerinizi ve fikirlerinizi benimle paylasırsanız sevinirim..
işleriniz rast gitsin...

faw13

Ynt: navigasyon cihazı arıyorum...
« Yanıtla #1 : Mayıs 24, 2011, 11:01:35 ÖÖ »
yani sadece navigasyon için alacaksanız i-go yazılımlı herhangi bir modeli tercih edebilirsiniz, 700-800 lira vermeye hiç gerek yok

ha tv side olsun, video da oynatsın vs derseniz birşey diyemem

biraz meraklıysanız ben navking mini kullanıyorum, içinde gelen yazılım route66, kurduğum ekstra bir yazılımla istediğim navigasyon yazılımını çalıştırabiliyorum, igo en kullanışlı, hızlı ve doğru sonuç çıkaranı, gördüğüm kadarıyla ayrıca video oynatma, oyun oynama gibi özellikler de geldi, bluetooth u olsa nete de girebilicek :P

osmozdm

« Yanıtla #2 : Mayıs 24, 2011, 11:08:35 ÖÖ »
öncelikle ilgin için tesekkür ederim...
sahibinden adresinde markası belli olmayan bircok ürün var ve fiyatları cok uygun 265 tl en pahalı olan ürün içindede bircok özelliği var gibi ama güvenilirmi  bilmiyorum..

faw13

« Yanıtla #3 : Mayıs 24, 2011, 11:12:52 ÖÖ »
sorun çıkarırsa elinizde patlar, yani ben 2 sene önce darty den 110 tl ye almıştım, markası yeri yurdu belli :) dediğim gibi sadece navigasyon içinse bilinen adını sanını duyduğunuz herhangi bir ürünü alabilirsiniz, piranha ve next uygun fiyatlı orta kalite ürünler bildiğim kadarıyla

poseidon999

« Yanıtla #4 : Mayıs 24, 2011, 01:54:21 ÖS »
Arkadaşım kısa bir süre önce ben bir Navigasyon aldım Piranha Sigma (4.3" Ekranlı) alalı 2 ay oldu olmadı.
Navigasyonun dışında aslında Video özelliği için de almıştım ama video oynatıcısında programsal bir sorun var sanırım.
Onun dışındaki özellikleri çalışıyor. Hatta garantisi olduğu için servis halleder.
Şimdi diyeceksin ki sen neden servise göndermiyorsun?
şu yüzden önümüzdeki hafta iphone alacağım için ve iphone da navigasyon olduğu için cihaz boşa çıktı.
Bende durmasının bir manası yok.

Bluetooth ile telefona bağlanıp araç içinde telefonu eline almadan konuşma özelliği, fm transmitter özelliği
falan mevcut. İşlemcisi oldukça hızlı.
2 yıllık Garantisi daha 2 ay önce başladı. Kutusu cam sabitleme aparatı data kablosu herşey ilk günkü gibi
anlayacağın ürün sıfır gibi.

İstersen sana çok uygun bir fiyata veririm. Hem elimde kalmaz hem senin işine yarar.

ürünün özelliklerini aşağıdan inceleyebilirsin.
http://www.piranha.web.tr/product.php?product_id=194

mustafaut

« Yanıtla #5 : Haziran 07, 2011, 04:24:14 ÖS »
aselsan ı tavsiye ederim. kendi aracımda kullanıyorum aynı zaman da da satıyorum.2 modeli var.gönderdiğim linkten bakabilir ve benimle irtibata geçebilirsin.

http://www.akteltelefon.com/incele.php?id=869&uid=16
http://www.akteltelefon.com/incele.php?id=870&uid=16

biri 3050 diğeri ise 3060 modelidir.aralarında sadece ekran ebatı farkı vardır.benim kullandığım 3050 modeli.

5326982208

ilkeronat

« Yanıtla #6 : Haziran 07, 2011, 06:09:06 ÖS »
next&nextstar diyorum baska bisey demiyorum.piranha dan duduk bile almam. simdiye kadar ne aldiysam pisman oldum. hepsi sorunlu ve servis hizmetleri berbat ve destek sifir.
onemli olanlar
1 i-go yazilim
2 basarsoft harita
3 harita guncelleme suresi.
tom tom ile yanyana bagladik nexti inanki tom tom tiss. iki adet aldim birini iki yil oldu kuzenime yeni aldik alttaki linkleri inceleyebilirsin

bu benim http://www.next.com.tr/default.asp?git=9&urun=176
bu da kuzenin http://www.next.com.tr/default.asp?git=9&urun=300

23korg23

« Yanıtla #7 : Temmuz 11, 2011, 01:12:38 ÖS »
sayın ilkeronata sonuna kadar katılıyorum.. elimde next 708 cihaz var bu model nextin eski modeli ve daha 1 hafta önce eski cihazımı bir akrabama vererek nextin yeni çıkan modelini aldım ancak yeni modeli beni tatmin etmedi ve tekrar 708 model cihazımı geri aldım şimdi sat derseniz satarmıyım bilemem çünki en son model cihazı aldım ve o bile tatmin etmedi artık siz düşünün next 708 nasıl bir cihaz.. ekran görüntüsü ışığı haritası gps alıcısı ve işlemcisi fevkalade.. siz sahibinden de satılan noname cihazlara asla para vermeyin niye derseniz, bakın benim cihazda 2013 yılına kadar güncelleme var ve şimdiye kadar bir sorun yaşamadım, ayrıca bikaç ay önce cihazım arızalandı yani olduğum konumu yanlış gösteriyodu servise götürdüm yenisini verdiler.. next firması malın arkasında duran firma ayrıca ömür boyu güncelleme diyenlerede itibar etmeyin nette ciddi arastırma yapın...

eger navigasyon yazılımı igo-primo 1.2 alcaksanız işlemci en az ATLAS V 633 mhz olmalı
yok eger igo8 düşünürseniz atlas IV olabilir yada samsung işlemcili olanlar var ancak gps alıcısına da dikkat edin en az 20 kanallı olmalı