Gönderen Konu: jazz'a filtre kiti, smoke stop, yay aranıyor...  (Okunma sayısı 1603 defa)

ahmetd

jazz'a filtre kiti, smoke stop, yay aranıyor...
« : Ekim 06, 2009, 12:59:06 ÖS »
arkadaşlar herkese iyi günler jazzım için hava filtresi kiti,yay ve smoke stop takımı arıyorum biraz zor ama bakalım inşallah çıkar :)

Herkese iyi forumlar ;)

poşetçay

• Ziyaretçi
Ynt: jazz'a filtre kiti, smoke stop, yay aranıyor...
« Yanıtla #1 : Ekim 06, 2009, 01:00:37 ÖS »
smoke stop takımı start we finişlimi istiyorsunuz hava filitre kiti ise simota olarak var bnm bildigim

ahmetd

« Yanıtla #2 : Ekim 06, 2009, 06:30:28 ÖS »
kit olarak sadece simota var evet ama bi civicin kiti uyuyomuş borusu yani aslında hangisi uyuyo onu bi bulsam 2. el civic filtresiz borusunu alsam sadece yeter çünkü eski filtrem var temizlik kiti alıp onu takabilirim...

stop içinde direk link veriyim http://www.tuningpiyasa.com/pinfo.asp?pid=222   gerçekte görmedim görmedende aslında almak istemem...yani en azından araç üzerinde fotografta bile göremedim :) arabam siyah koyu olursa güzel olur...

yay içinde en az 3.5 olmak üzere arıyorum....

ahmetd

« Yanıtla #3 : Ekim 06, 2009, 06:31:11 ÖS »
birde arkadaşlar bu jazzların başka hondalarla hiç mi ortak bişeyi yok yararlansak parça bulması baya zor :D

EHLİYETSİZ

« Yanıtla #4 : Kasım 21, 2010, 10:05:02 ÖS »
arkadasım yay var ben de 2. el maxtrac  ilgilenirsen istanbul maltepedeyim 05353080299 İsmim BARIŞ istediğin saatte ulaşabilirsin yaylarda hiçbir sorun yoktur amotrisör takozlarıda yanında verilecektir