Gönderen Konu: izmirde carbon folyo kaplama  (Okunma sayısı 1829 defa)

trz45

izmirde carbon folyo kaplama
« : Ekim 25, 2010, 09:07:49 ÖÖ »
arkadaşlar mrb;

elimde 3M carbon folyo var ; aracımın cam çıtaları ve yan kapı bantlarına uygulatmak istiyorum.izmirde özellikle 3.sanayide yaptırabileceğim usta varmıdır ? özellikle carbon folyo uygulamasında usta ii değil ise problem olduğunu duydum..daha önce uygulatan varmıdır ? görüş ve önerilerinizi bekliyorum..

tşk.ler..

focusn70

• Ahmet
Ynt: izmirde carbon folyo kaplama
« Yanıtla #1 : Ekim 25, 2010, 09:59:03 ÖÖ »
ben kendim uyguladım markası 3m değil aynalara uygalandığında çekme yapabiliyo ertesi gün 3m daha kalitelidir ama daha pahalı tabiki ben mtsini 30 tl ye almıştım 3m 115 tl filan galiba

trz45

« Yanıtla #2 : Ekim 25, 2010, 01:54:37 ÖS »
slm;

evet haklısın genelde benim duyduğum problemlerde bu yöndeydi.Özellikle bombeli veya kıvrımlı yüzeylerde folyonun özelliğinden ötürü ısıl işlem sonrası soğuma sırasında yaşanan sertleşmeye bağlı çekme problemleri..o yüzden reklamcılardan ziyade sadece bu işte uzmanlaşan birine yaptırmak isitiyorum..bu arada 3M in 3boyutlu folyoları görüntü itibariyle gerçek carbona oldukça yakın ben onlardan almıştım..

zaman ayırıp fikrini paylaştığın için tşk.ler..

focusn70

• Ahmet
« Yanıtla #3 : Ekim 25, 2010, 04:55:49 ÖS »
bendeki malzemeyle arasında çok fark yok inceledim ben iyi mal iyi para tabiki

trancebabe

« Yanıtla #4 : Kasım 05, 2010, 02:24:34 ÖS »
araç kaplayan yer var dostum dedigin işlemide hergün yapıyorlar işcilik gercekten mükemmel istersen yardımcı olabilirm