Gönderen Konu: Honda civic 1,6 İES & 1,4 is aranıyor.. ABS KLİMA HAVA YASTIĞI tercihen..  (Okunma sayısı 7623 defa)

Mahir TÜRKMEN

Merhaba Arkadaşlar

Evlilik olaylarından işten uzak kaldım bayadır. geri dönüşe bir yerden başlamak lazım dedim araban başlıyorum :)

İes arıyorum

Beyaz Gri Kırmızı Siyah .. Hb ler için Mavi beyaz kırmızı

Temiz ve makul fiyatlı varsa bilen veya kendisi satan arkadaşım görüşelim.. Sahibinden.com gibi yerlerde fiyatları hepimiz biliyoruz ies Typer oldu :)

Mahir TÜRKMEN

Mahir TÜRKMEN

Yokmu ?

gecetilkisi

inventor

• Co-Admin
mahir burada sedan lacivert 2000model güvenlik paketli 147.000km de servis bakımlı sağ ön çamuluk değişmiş yada işlem yapılmış b araç var 18.250tl

Mahir TÜRKMEN

mahir burada sedan lacivert 2000model güvenlik paketli 147.000km de servis bakımlı sağ ön çamuluk değişmiş yada işlem yapılmış b araç var 18.250tl
Ben bu fiyatları çözemedim gitti :)

18000 e birtane buldum beyazını nasipse eğer bana satılmaz alıcam ama arıyorum hala acele etmeme gerek yok zaten. aklımda olsun teşekkür ettim.

Mahir TÜRKMEN

? GünceL

Mahir TÜRKMEN

fiyat yüksek hocam teşekkürler yanlış anlama lafım genele hepimiz bu fiyatlarının cok abartı olduğunu biliyoruz bu gidişle honda almam yada bu fiyat mantıklı seviyeye inecek

hsnn26

Hocam merhaba, temiz ve full ies bulunduğu takdirde piyasada oluşan 18000 tl lik fiyatların normal olduğunu düşünüyorum. Sonuçta piyasadaki ederini düşünürüz hep. Piyasada olan araçlar aynı şartlara maruz kalmayabilirler. Bu sebeple temiz olanlar piyasa ederinin bir miktar üzerinde olur hep. Tabi bu benim düşüncem. Neyse, araç konusuna gelince, aracım temiz, kazasız, değişensiz, brc simit tüplü, egsoz sistemi dahi hala orjinal olan 156000 km, 99 ies, lacivert, abs, klima, çift airbag, eps,ayna ve camlar otomatik vs.. Aracı baktırdığında yukarıdaki belirttiğim hususların tersi çıkması durumunda otobüs bilet ücretini ve ekspertiz ücretini karşılayabilecek kadar aracıma güveniyorum. . Aracını pazarlama gayreti içinde olan bir kişi değilim. Aracıma satılık değil, alınık gözüyle bakıyorum (Bu benim ona bakışım :) ) Fiyatı 18250, bunun dışında zaten satmayı düşünmüyorum. Umarım gönlünce bir araç bulursun.

Mahir TÜRKMEN

Hocam 3 sene once ben aracımı jant dahil 16500 e verdim. 2001 ies gri deri koltuk bel altı boyalı değişensiz. üzerindeki jantları lastikleriyle 2150 TL ye almıştım.  Angel fark sis xenon stop bu standart modlamaların hepsi mevcuttu ;)

Şimdi aracın ederine ve daha temizinin piyasasından daha fazla olabileceği konusu kesinlikle haklısınız arac temizdir 500 750 sine bakmaz fazla verirsiniz. Ancak şuan en full yani güvenlik paketli rengiyle kaportasıyla değişeni olmayısıyla özel dediğimiz bir aracın ederi 18000 dir sattığımız aldığımız araclar 11 yasında en genci evet ies cok iyi arac ama 3 ssene once 15 17 piyasası olan bir aracın bugün 3 sene sonra tersine 18000 22000 arasında olması komiktir ( kendi fikrim )

Bu piyasa nasıl böyle oldu? Daha önce sahibinden de 20000 yazılırdı ies i cogu insan daha farketmemişken ama alıcısını bulan 16 17 ye veriyordu ama ne zamanki gitti birkaç kişi buldu bişekilde alıcısını 19 20 ye vti tadında araba satmayı başardı ( bana gore kazık sözüm meclisten dışarı ) o zaman işte aracı beyaz olan 19 değişeni olmayan 20 bahsettiğimiz özel diyebileceğimiz arac fiyatları 20 25 arası oldu tabi TR de TEK egosunu asla unutmayalım

Son görüşüm ben hondayı seven bir insanken bile binmiyorsam suan emin olabilirsiniz art niyetim yoktur arac insanların fiyat insanların ancak bu fiyatlarında sonu kötü ve uzun sürmez ne  mi olacak 19 a veren sanslı alan da 1 sene sonra ahhh zarar ettim dicek satamayanlarda ahh be zamanında millet 19 a verdi bi havaya kapılanlara diyecek ..

Herkesin fikrine saygım var benim fikrim ies ve 1,4 is fiyatları düpedüz saçmalık ( kimse kelimelerimi üzerine alıp hakaret olarak algılamasın ve kırılmasın arkadaşlar ) objektif kendi fikirlerim sadece ...

Senin aracına gelince pahalı :) renk lacivert bu kotu değil ama tercih dısı bir renk ve anladığım kadarıyla da aracın normal bir ies artısı olmayan standart. Umarım ben gönlüme göre bulurum sende gönlüne göre satarsın.

Konu devamı lütfen tartışmaya dönüşmesin ricam budur
« Son Düzenleme: Mayıs 05, 2012, 08:41:19 ÖS Gönderen: Mahir TÜRKMEN »

piscocuk

otomatik düşünüyormusun?

Mahir TÜRKMEN

Mahir TÜRKMEN

otomatik düşünüyormusun?
yok ben antiotomatiğim :)

integtant_83

Hocam 3 sene once ben aracımı jant dahil 16500 e verdim. 2001 ies gri deri koltuk bel altı boyalı değişensiz. üzerindeki jantları lastikleriyle 2150 TL ye almıştım.  Angel fark sis xenon stop bu standart modlamaların hepsi mevcuttu ;)

Şimdi aracın ederine ve daha temizinin piyasasından daha fazla olabileceği konusu kesinlikle haklısınız arac temizdir 500 750 sine bakmaz fazla verirsiniz. Ancak şuan en full yani güvenlik paketli rengiyle kaportasıyla değişeni olmayısıyla özel dediğimiz bir aracın ederi 18000 dir sattığımız aldığımız araclar 11 yasında en genci evet ies cok iyi arac ama 3 ssene once 15 17 piyasası olan bir aracın bugün 3 sene sonra tersine 18000 22000 arasında olması komiktir ( kendi fikrim )

Bu piyasa nasıl böyle oldu? Daha önce sahibinden de 20000 yazılırdı ies i cogu insan daha farketmemişken ama alıcısını bulan 16 17 ye veriyordu ama ne zamanki gitti birkaç kişi buldu bişekilde alıcısını 19 20 ye vti tadında araba satmayı başardı ( bana gore kazık sözüm meclisten dışarı ) o zaman işte aracı beyaz olan 19 değişeni olmayan 20 bahsettiğimiz özel diyebileceğimiz arac fiyatları 20 25 arası oldu tabi TR de TEK egosunu asla unutmayalım

Son görüşüm ben hondayı seven bir insanken bile binmiyorsam suan emin olabilirsiniz art niyetim yoktur arac insanların fiyat insanların ancak bu fiyatlarında sonu kötü ve uzun sürmez ne  mi olacak 19 a veren sanslı alan da 1 sene sonra ahhh zarar ettim dicek satamayanlarda ahh be zamanında millet 19 a verdi bi havaya kapılanlara diyecek ..

Herkesin fikrine saygım var benim fikrim ies ve 1,4 is fiyatları düpedüz saçmalık ( kimse kelimelerimi üzerine alıp hakaret olarak algılamasın ve kırılmasın arkadaşlar ) objektif kendi fikirlerim sadece ...

Senin aracına gelince pahalı :) renk lacivert bu kotu değil ama tercih dısı bir renk ve anladığım kadarıyla da aracın normal bir ies artısı olmayan standart. Umarım ben gönlüme göre bulurum sende gönlüne göre satarsın.

Konu devamı lütfen tartışmaya dönüşmesin ricam budur
Bu değerlendirmelere kesinlikle katılıyorum. İkinci elde sadece Honda bakıyorum aylardır ama sırf bu fiyat durumu yüzünden uzaklaştım bu araçlardan. 2004-2006 makyajlı vtec es'ler bugün bir ilanda gördüğümle beraber 33000 oldu. Malum siteye göre  ortalama fiyat 29-30 bin. İes'ler desen arkadaş açıklamış olayı. 22000 isteyenler var. Ha alan var mıdır bu fiyatlara? Evet var. Pahalıysa vardır bir hikmeti diyip atlayan şuursuz bir kitle var, bu fiyatları yazma cesareti nereden gelecek ki başka türlü.

Mahir TÜRKMEN

23 24 fiyatlarda var ve kesinlikle alıcı bulunuyor suan bir tutturuldu ve bir sure boyle gidecek arkadaslar ve bugün konusuyoruz yine ies lerdeki bu değişim taaa S2K ya kadar gitti ve butun fiyatlar patladı arkadaşlar 33000 vtec II ye denirse Typer ı olan napsın 33 mu yazsın oda ?

hsnn26

2. el piyasasını sıfır araçların fiyatları doğrudan etkiliyor diye düşünüyorum. Dediğin gibi 3 yıl önceki 2. el fiyatları bu civarda değildi. Aynı şekilde sıfır araçlar için de... Şimdi aşağı yukarı birçok firma boş araçlarını satarken 45000 tl den açıyor kapıyı. 3 yıl öncesine göre çok artış oldu sıfırda da. Özellikle sıfır araçların ötv si arttıktan sonra -yaz aylarına girmeye başlamamızın da kısmi etkisi olabilir- ikinci el piyasası bundan etkilendi. Bir başka açıdan bakınca da (vtec II sahibi arkadaşlar alınmasın) 2005 vtec ler için 28-32 tl isteyen arkadaşlar olunca, bir önceki kasa sahipleri de coştu sanırım :)

Mahir TÜRKMEN

yok sıfır piyasasında kendi ayarında gidiyor ;) ikinci el de etkileyemez o kadar ki ies ler haricinde 3 sene sonra daha pahalı olan cok arac yok ;) bu bir heyecandır gidiyor ömrü çok değil

vtecII kasaları bu hale gelme sebebi ies fiyatlarıdır zaten ;)
« Son Düzenleme: Mayıs 05, 2012, 09:23:41 ÖS Gönderen: Mahir TÜRKMEN »

Mahir TÜRKMEN

Hala aranıyor...

YUNUS MERİÇ

ne sabırlı adammışın arkadaş yaa  ara bakalım ara:)

Mahir TÜRKMEN

Bulucam :)

AL-BAYRAK

sabır mahir bulacaksın elbettt.... :))

piscocuk

Otomatik dusunseydin benim arac tam senlikti