Gönderen Konu: FORUMDA BU ARAÇLARDAN ANLAYAN YOKMU?  (Okunma sayısı 2034 defa)

terranova

FORUMDA BU ARAÇLARDAN ANLAYAN YOKMU?
« : Mart 10, 2010, 12:04:23 ÖÖ »
arkadaşlar 92-95 arası max 8500 tl geçmeyecek civic sedan arıyorum.yardım ve görüşlerinizi bekliyorum.Ama ne yorum nede görüş bildiren var,bende buraya hondam yok ama alacağım için üye oldum.buradaki tecrübeli arkadaşlardan yardım alırda kendi aracımızı daha iyi seçebilirim diye.Ama ya yazdıklarımı okumuyorlar yada zamanları yok anlaşılan.Bende yeni konu açtım.

bado

Ynt: FORUMDA BU ARAÇLARDAN ANLAYAN YOKMU?
« Yanıtla #1 : Mart 10, 2010, 01:36:57 ÖÖ »
hocam açıkçası eski araba ustası değilim ama 2000 model arabam vardı daha 1 hafta önce sattım gerçi renaulttu ama son zamanlarda sürekli bi problem çıkartmaktaydı yani araba da yaş çok önemli o yüzden bence dikkatli olmanı tavsiye ederim.. ama motorlar tekrardan yeni takılıyor 0 lanıyor falan onun bi zararı var mı bilmiyorum ama benim önerebileceğim 1- biraz daha bekle fiyatını arttırmaya çalış , 2- almak için araba pazarlarını gez mutlaka yüzyüze pazarlık et 10 bin tl lik arabayı bile güzel pazarlıkla indirebilirsin... umarım biraz da olsa yardımcı olabilmişimdir...

terranova

« Yanıtla #2 : Mart 10, 2010, 09:02:29 ÖÖ »
hocam açıkçası eski araba ustası değilim ama 2000 model arabam vardı daha 1 hafta önce sattım gerçi renaulttu ama son zamanlarda sürekli bi problem çıkartmaktaydı yani araba da yaş çok önemli o yüzden bence dikkatli olmanı tavsiye ederim.. ama motorlar tekrardan yeni takılıyor 0 lanıyor falan onun bi zararı var mı bilmiyorum ama benim önerebileceğim 1- biraz daha bekle fiyatını arttırmaya çalış , 2- almak için araba pazarlarını gez mutlaka yüzyüze pazarlık et 10 bin tl lik arabayı bile güzel pazarlıkla indirebilirsin... umarım biraz da olsa yardımcı olabilmişimdir...
teşekürler bado kardeş,pazarları geziyorum ama honda neredeyse yok gibi,bütçeyide arttırmam zor bu zamanda bakalım bulabilersem alırım .olmazsa 19 alıcam onlar nasıl 96-97 98 19 lar fikrin varmı kullanmış biri olarak.

fsunnetci

• http://www.TeamHondaintegra.com
« Yanıtla #3 : Mart 10, 2010, 10:48:26 ÖÖ »
O paralara alınabilcecek en iyi araç LPG'li bir İntegra.1992 model olupta 8000tl'ye sıkışıp satanlar var kovalarsan alırsın keyfine bakarsın..Renault 9,11,19 gibi modeller ile karşılaştırma bile Honda'yı aralarında ki kullanım ve sürüş rahatlığı farkı çok çünkü.Eğer anadolu'da ikamet ediyorsanız Renault derim tabiki ama büyükşehirlerde yaşıyorsanız İntegra güzel bir seçim bence..

terranova

« Yanıtla #4 : Mart 10, 2010, 11:19:11 ÖÖ »
O paralara alınabilcecek en iyi araç LPG'li bir İntegra.1992 model olupta 8000tl'ye sıkışıp satanlar var kovalarsan alırsın keyfine bakarsın..Renault 9,11,19 gibi modeller ile karşılaştırma bile Honda'yı aralarında ki kullanım ve sürüş rahatlığı farkı çok çünkü.Eğer anadolu'da ikamet ediyorsanız Renault derim tabiki ama büyükşehirlerde yaşıyorsanız İntegra güzel bir seçim bence..
teşekkürler.

I LOVE JDM

« Yanıtla #5 : Mart 10, 2010, 11:42:17 ÖÖ »
bencede o paraya bir integraya binilir >=ok duzgun  bir integra bulabılırsın arastırdıgın zaman.pişmanda olmazsın

bado

« Yanıtla #6 : Mart 10, 2010, 12:29:03 ÖS »
arkadaşlar tabiki integra diyoruz ama arada 7 seneden bahsediyoruz az değil çok temiz 19 larda var bence o fiyata iyi markalardan ne bilim honda vw renault gibi kullanılan araçlardan bulabildiğin en temiz ve en az km de olanı bul derim ben ...