Gönderen Konu: FD6 Sağ ayna sinyali- Bagaj Halısı - CD Çalar arıyorum  (Okunma sayısı 2684 defa)

yawss

FD6 Sağ ayna sinyali- Bagaj Halısı - CD Çalar arıyorum
« : Eylül 06, 2014, 07:23:23 ÖS »
Arkadaşlar selamlar ,

2009 Civic aracım için ÇIKMA  da olabilir uygun fiyatlı ,

* Sağ ayna sinyali
* Bagaj Halısı
* CD çalar - 6lı changer da olabilir

arıyorum.

HONDAHAN

Ynt: FD6 Sağ ayna sinyali- Bagaj Halısı - CD Çalar arıyorum
« Yanıtla #1 : Eylül 08, 2014, 08:29:19 ÖÖ »
Selamlar; 1 Yıl kullanılmış 6'lı CD changer var elimde. Anlaşırsak, alırsan, jant göbeğini de hediye ederim ;)
« Son Düzenleme: Eylül 08, 2014, 08:30:26 ÖÖ Gönderen: HONDAHAN »

madfok

• Fok
« Yanıtla #2 : Eylül 08, 2014, 08:55:26 ÖÖ »
Arkadaşlar selamlar ,

2009 Civic aracım için ÇIKMA  da olabilir uygun fiyatlı ,

* Sağ ayna sinyali
* Bagaj Halısı

arıyorum.

Çıkma sağ ayna sinyali (yalnızca sinyal) ben de uzun süre araştırdım ama çıkma olmasına rağmen 100 tlnin altında bulamadım. Daha uygun bulabilirseniz, paylaşırsanız sevinirim.

mali

« Yanıtla #3 : Eylül 10, 2014, 08:12:02 ÖÖ »
Arkadaşlar selamlar ,

2009 Civic aracım için ÇIKMA  da olabilir uygun fiyatlı ,

* Sağ ayna sinyali
* Bagaj Halısı

arıyorum.

Çıkma sağ ayna sinyali (yalnızca sinyal) ben de uzun süre araştırdım ama çıkma olmasına rağmen 100 tlnin altında bulamadım. Daha uygun bulabilirseniz, paylaşırsanız sevinirim.

bende sol ayna sinyalı aradım ama dediğin gibi çok pahalı ve bulamadım benimkinde çok küçük kırık vardı tamir ettim üzerinede folyo çektim kullanıyordum. sonra birinden buldum orjinale çevirdim
eskisi sağlam ve sorunsuz çalışıyor sana sol taraf lazım olsaydı bunu gönderirdim ;)

ayrıca lı CD Changer elimde iki tane var
birisi SIFIR
birisi kendi arabamdan çıkan 1 yıllık (sorunsuz)

almak istersen hesaplı verebilirim 05362625302 (m.ali) arayabilirsin veya numaranı yaz arayayım
« Son Düzenleme: Eylül 10, 2014, 08:12:27 ÖÖ Gönderen: mali »

yawss

« Yanıtla #4 : Eylül 15, 2014, 08:46:27 ÖÖ »
Selamlar; 1 Yıl kullanılmış 6'lı CD changer var elimde. Anlaşırsak, alırsan, jant göbeğini de hediye ederim ;)

Hocam 6 lı cd changer ı buldum taktırdım. Jant göbeği için fiyat alabilir miyim senden ? istersen özelden de yazabilirsin

HONDAHAN

« Yanıtla #5 : Eylül 15, 2014, 12:08:02 ÖS »
Hocam onun satılacak bir tarafı yok , ben cd changeri satabilmek için öyle demiştim, yazımdan da anlamış olman lazım. Madem changerı aldın, jant göbeği dursun, gün gelir bana lazım olur. Bu arada hayırlı olsun, kaça aldın ?

madfok

• Fok
« Yanıtla #6 : Eylül 15, 2014, 12:38:31 ÖS »
Sağ ana sinyali bulabilen var mı uygun fiyata?

yawss

« Yanıtla #7 : Eylül 17, 2014, 08:05:05 ÖÖ »
Hocam onun satılacak bir tarafı yok , ben cd changeri satabilmek için öyle demiştim, yazımdan da anlamış olman lazım. Madem changerı aldın, jant göbeği dursun, gün gelir bana lazım olur. Bu arada hayırlı olsun, kaça aldın ?
Hocam bursa orhangaziden 150 liraya aldım. gerçekten alırken acaba bu işte bir iş mi var dedim riske girip elden aldım ama kendim taktım araca ve şu anda çok iyi çalışıyor.
Ama satıcının  gerçekten ihtiyacı olmadığı için bana bu fiyata verdini biliyorum. Yoksa piyasada bu rakama cd çalar kapağını bile vermezler. bu da bana nasip oldu işte       

yawss

« Yanıtla #8 : Eylül 17, 2014, 08:08:49 ÖÖ »

ben 85 liraya bostanci sanayisinde sıfır yan sanayi  buldum ama yan sanayiye güven olur mu tereddütte kaldım. kısa sürede kararma yapar diyenler oldu.  izmir de ve adana da baya bi çıkmacılar var, ilanlarını malum ilan sitelerinde bulabilirsin ama telefonla aradığında ilandan farklı fiyatlar veriyorlar. kim ne tutturursa..   bu iş için 80-100 lira arası bir meblayı gözden çıkarmak gerekiyor.. tabi taktırma parası hariç

madfok

• Fok
« Yanıtla #9 : Eylül 17, 2014, 11:27:01 ÖÖ »

ben 85 liraya bostanci sanayisinde sıfır yan sanayi  buldum ama yan sanayiye güven olur mu tereddütte kaldım. kısa sürede kararma yapar diyenler oldu.  izmir de ve adana da baya bi çıkmacılar var, ilanlarını malum ilan sitelerinde bulabilirsin ama telefonla aradığında ilandan farklı fiyatlar veriyorlar. kim ne tutturursa..   bu iş için 80-100 lira arası bir meblayı gözden çıkarmak gerekiyor.. tabi taktırma parası hariç

takma parasına sakın para verme derim. Gerçekten çok kolay bir montajı var. Aşağıda vereceğim videodan aynanın camını nasıl çıkaracağını görebilirsin. Sonrasında 4 tane vida söküp o sinyale ulaşabiliyorsun. Sinyalin zaten sadece bir bağlantısı var yine ayna içinde onu çıkartıp yenisini kolayca takıyorsun. İstanbul'da falan bi yere gitsen taktırmaya 20-30 tl para ister çakallar