Gönderen Konu: ___| | |CİĞERLİ, YORULMAMIŞ TÜM DONANIMLARI ÇALIŞAN DOHC VTEC ARANIYOR...  (Okunma sayısı 1717 defa)

skyhawk34

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-modifiye-araclar-otomobil-emsalsiz-bir-vtec-e-neden-sahip-olmayasinki-bakislar-uzerinde-40968633/detay

Önceki 1.4 İS imi 1 Ay Önce Falan Sattım Ona Gözüm Gibi Bakıyordum Temizliği Ayda 1 Düzenli Yapılırdı Kirlenmezdi Fazla Kullanılmazdı ama Temizliği Ve Bakımlarını Asla Aracımdan Uzak Tutmazdım Oğlum Gibi Bakardım Gece 3 de dışarı Çıkar Tümsekde Sürten Tamponu Yapardım Yoksa sıkıntısından Uyuyamazdım :)

Düşünün Bu araçları Artık Ne Kadar Sevdiğimi Artık Düzgün Bir VTI DOHC VTEC  Bulup Sonuna Kadar sAtmadan Kullanmak İstiyorum

Hayrlısıyla Düzgün 1 Tane Bulacağım

Arkadaşlar Sizin Elinizde Varsa Özellikle Birde Sizin Elinizdeki leri Görmek İsterim Çünkü Aynı Aileden İnsanlarız Birbirimize Karşı Yan Yatıp Çamura Batma Olayları Olmaz Dürüstlüğümüzü Koruruz...

Sizdede Varsa 96-00 Kasa Dohc VTEC Tüm Donanımları Çalışan Hala Ciğerli Ve Yorulmamış Bir HONDA Boyası Düzgün Kasportası Düzgün Lütfen Arayın Görüşelim Yada Buradan Konuşalım...

0538 693 40 27

İlgilenen Arkadaşlara Teşekkür Ederim...

skyhawk34

Hala Aranıyor ... 

skyhawk34

Güncel...

skyhawk34

.....-----