Gönderen Konu: laguna lip  (Okunma sayısı 3955 defa)

basaro

laguna lip
« : Temmuz 15, 2011, 08:11:05 ÖS »
arkadaşlar 100tl bütçem var. eli ayağı düzgün delikli laguna lip arıyorum. nakit ve istanbul içi elden almayı düşünüyorum. elindeolan yada beni yönlendirebilecek arkadaşlar yardım ederseniz minnettar olurum. iyi günler...

basaro

Ynt: laguna lip
« Yanıtla #1 : Temmuz 18, 2011, 06:08:46 ÖS »
guncelll...

srkns

• Serkan's

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Son Düzenleme: Temmuz 21, 2011, 02:55:00 ÖS Gönderen: oguzhanbekar »

yaso06

« Yanıtla #4 : Temmuz 22, 2011, 10:31:22 ÖS »
bu gün çıkmacılara gittim tabiki laguna lipi bulamadım ama aynı boyda vw lipi buldum hatta lagunadan daha kalım diyebilirim fiyat 20 tl. bence sende alternatif bak. laguna liplerine uçuk fiyat istiyorlar

basaro

« Yanıtla #5 : Temmuz 27, 2011, 08:07:42 ÖÖ »
dostum o dedğin lip gerçekten çok uygun hem esnek hem kırılmaz hem bükülmez ama laguna lip daha bi güzel duruyor. ben o ilandaki lipin takılmışını gördüm üstelik laguna lip takılmış araçla yan yana getirip baktım gerçekten laguna lip göze daha bi hoş geliyor. uygun fiyata bulursam mutlaka almayı düşünüyorum. alana kadar bunu taktır kullan da diyenler oldu ama yok yere tamponu deldirmekte istemiyorum. sonra bunu sök onu tak yapmak istemiyorum. gelelim sadede ben halen daha almadım arıyorum yaso06 arkadaşın dediği gibi 150 - 180 liralık bişey alamam taktırmasıyla 200 e gelecek. 100  bilemedin en fazla 120 liralık bir bütçem var onuda fiber malzemelere yatırmak istemiyorum çünkü ilk sürtmede elimde kalacak parada boşa gidecek o yüzden fiber değilde plastik olan liplerden arıyorum. yardımcı olabilecek arkadaşlar bana burdan yada özelden ulaşabilirsiniz. iyi forumlar...

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Temmuz 27, 2011, 08:52:32 ÖÖ »
dostum o dedğin lip gerçekten çok uygun hem esnek hem kırılmaz hem bükülmez ama laguna lip daha bi güzel duruyor. ben o ilandaki lipin takılmışını gördüm üstelik laguna lip takılmış araçla yan yana getirip baktım gerçekten laguna lip göze daha bi hoş geliyor. uygun fiyata bulursam mutlaka almayı düşünüyorum. alana kadar bunu taktır kullan da diyenler oldu ama yok yere tamponu deldirmekte istemiyorum. sonra bunu sök onu tak yapmak istemiyorum. gelelim sadede ben halen daha almadım arıyorum yaso06 arkadaşın dediği gibi 150 - 180 liralık bişey alamam taktırmasıyla 200 e gelecek. 100  bilemedin en fazla 120 liralık bir bütçem var onuda fiber malzemelere yatırmak istemiyorum çünkü ilk sürtmede elimde kalacak parada boşa gidecek o yüzden fiber değilde plastik olan liplerden arıyorum. yardımcı olabilecek arkadaşlar bana burdan yada özelden ulaşabilirsiniz. iyi forumlar...

http://www.teamhondaturkey.com/forum/motor_modifiye_do_it_yourself_teknik_bilgiler/vtec_ii_on_tampon_lip_montaji_resimli_anlatim-t53502.0.html;new#new

bence konuyu bir incele dostum

basaro

« Yanıtla #7 : Temmuz 27, 2011, 08:25:05 ÖS »
Sevgili oguzhanbekar kardeşim ilgin için teşekkür ederim ama dediğim gibi ben plastik yani orjinal laguna lip arıyorum. konuyu sonuna kadar okudum ama fikrim yine değişmiyor. EK kasa için en iyisinin o olduğunu düşünüyorum ve halen daha arıyorum. dün bostancıda bir abi ile konuştum 170 dedi nuh dedi peygamber demedi. canı sağolsun halen daha armaktayım bilginize. iyi forumlar...

basaro

« Yanıtla #8 : Ağustos 01, 2011, 12:27:18 ÖS »
güncelllll....:))

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #9 : Ağustos 01, 2011, 01:01:05 ÖS »
abi gnr.family ismli bi abimiz satıyor fiber 90 tl satılanlarda var baktınızmı ona ? birde bi abimde var yie 150 tl dio onuda  mehmet abiiye alacaktık 150 den aşaqı düşmedi...