Gönderen Konu: 97 14ies sedan civic için sağ arka stop aryrm yada şeffaf stop takımı aryrm  (Okunma sayısı 2133 defa)

gxsn

• Ziyaretçi
ARKADAŞLAR 97 14İES CİVİC SEDANIM VAR AMA SAĞ ARKA STOP KIRILDI SERVİSTE 190LİRA PARA ÇEKTİLER BENDE ÖLE KIRIK KIRK GESİYRM 1AYDIR STOPLARINI DEİŞTİREN ARKADASLAR VARSA BU ARKADASLRMN ÇIKMA STOPLARINI ALA BLRM AMA SADECE SAĞ STOP OLRSA DAHA ÇOK MEMNUN OLRM BİDE ESKİŞEHİRDEN OLRSA ÇOÇOKÇOKDAH MEMNUN OLRM :d ÇOK ŞEY İSTDM BLYRM AMA MAĞZUR GÖRÜN ARK BUSEFERLİK:d YADA TAM TAKIM 4 LÜ OLRK YANİ ŞEFFAF STOP NERDN BULA BLRM SİZDE VARMIDIR VE KAÇ LİRADIR?
« Son Düzenleme: Kasım 03, 2007, 10:37:49 ÖÖ Gönderen: gxsn »

Faruk

• Ziyaretçi

ARKADAŞLAR 97 14İES CİVİC SEDANIM VAR AMA SAĞ ARKA STOP KIRILDI SERVİSTE 190LİRA PARA ÇEKTİLER BENDE ÖLE KIRIK KIRK GESİYRM 1AYDIR STOPLARINI DEİŞTİREN ARKADASLAR VARSA BU ARKADASLRMN ÇIKMA STOPLARINI ALA BLRM AMA SADECE SAĞ STOP OLRSA DAHA ÇOK MEMNUN OLRM BİDE ESKİŞEHİRDEN OLRSA ÇOÇOKÇOKDAH MEMNUN OLRM :d ÇOK ŞEY İSTDM BLYRM AMA MAĞZUR GÖRÜN ARK BUSEFERLİK:d YADA TAM TAKIM 4 LÜ OLRK YANİ ŞEFFAF STOP NERDN BULA BLRM SİZDE VARMIDIR VE KAÇ LİRADIR?

hoş geldınız..
öncelıkle kendınızı sızı tanıyalım bolume tanıtmanız lazım..
sonra ılgılı arkadaşlar mesajınıza yanıt verecektır..  >=ok

mutunch

bence Türkçe yazı yazmak kendinizi tanıtmaktan daha önemli. inanın ilk anda ne yazdığını algılamaya çalıştım. bir de bütün evrensel forumlarda büyük harfle yazı yazmak bağırmak olarak algılanıyor (her ne kadar öyle bir amacınız veya kastınız olmasa da). bu sebeple küçük harfle de yazarsanız seviniriz. umarım stoplarını satan birisi çıkar  >=ok

gxsn

• Ziyaretçi
tmm haklısınız ama bende acil olrk yazdım ondan dolayı dikkat etmedim

mutunch

ne demek düzeltmişsin yazını :) eminim ki bi şekilde bulunur forumda ;)