Gönderen Konu: 96-98 Kasa için Kullanılmamış yada kullanılmış Jdm Far Arıyorum Acil  (Okunma sayısı 2201 defa)

yserkanp

96-98 Kasa için öncelikle kullanılmamış ancak kullanılmışta olabilir jdm far arıyorum.

çok acildir.

satan yer bilen yada elinde 2. el olan varsa yardımcı olsun lütfen

okn84

ıkıncı elını sadece bıkere gordum sahıbınde  cıkma cok zor yanı sıfırı cok war ama cok pahalı bı urun

yserkanp

bilen varsa satan gidip alıcam buün.

bi haber verin bi zahmet

Optimums

http://img211.imageshack.us/gal.php?g=03012011170.jpg
Şuradaki Resimleri İnceleyebilirsin.
Benim Aracımda 98 Civic Orjinal Farlar Zemini Siyaha Boyanmış.Bende Sonar Takınca Boşa Çıktı.

yserkanp

ilgin için teşekkürler ama orjinal arıyorum özellikle sonradan karartma istemiyorum. fazla matlaşmamış

yinede tekrar teşekkürler.

tarantino

• Co-Admin
ilgin için teşekkürler ama orjinal arıyorum özellikle sonradan karartma istemiyorum. fazla matlaşmamış

ben de var sıfır kutusun da

ama 10 gün sonra gümrükte mallar sıfır orjinal sinyal altı reflektörlü  siyah taban jdm far

yserkanp

rakam konusunda bilgi verirmisin ?

mcolgecen

hocam niye sonradan karartma istemiyorsun anlamış değilim aç kendi farının içini güzelce zımparala sprey boya ile boya sinyal kısmınada aksesuarcıdan reflektör alıp yapıştır jdm farların hayırlı olsun ayrıca bildiğim kadarıyla sonradan alacağın jdm farların motoru olmuyor karar sizin..

tarantino

• Co-Admin
şu an jdm fara 500 tl de versen kimsede yok gümrükte mal
fiyatta belli
300-330 dan aşağıyada bumak zor