Gönderen Konu: 96-01 Sedan Pert Stop Arıyorum . Çift Olarak Camı Kırık , İşe Yaramayan ...  (Okunma sayısı 3646 defa)

PearL GreY MoNsteR

Yeni Bir Stop Projesine Başlıyacağım Fakat Elimdeki Stopları Kullanmak İstemiyorum. Varsa Elinizde Pert , Kullanılmayan Camı Kırık vs. Kasası Düzgün olsun yuvaya otursun yeter . Camını kıracağım zaten . Varsa Elinizde İşinizi Görmeyen , Kardeşinizin İşi görülsün... Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkürler...

okn84

bulursun ısallah aklımda bende bakyorum bı yandan

PearL GreY MoNsteR

Allah Razı Olsun Okan Abim. Teşekkür Ederim . Ben Bulursam Söylerim Sana Abi. Çıkmacılar Aklıma Geliyorda Adamlar Kim Bilir Kaç Para İsticek O Stoplara ... Halbuki Para Etmez ....

okn84

cumartesı  sanayıdeydım soleseydın adamlar copun kenarına bırakıyolaardı

PearL GreY MoNsteR

oooo Tüh yaaaa :( Şansıma ...... Abi öle bişe olunca bana alabilirmisin yaa ? 1 kaç tane :) Eğer çöpe atıyolarsa 1-2 tane olabilir ama 1 taneyede razıyım ...

okn84

gıdersem bakarım tekrar

PearL GreY MoNsteR

teşekkür ederim Okan abi ..

Mahir TÜRKMEN

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-99-01-honda-civic-sifir-kutusunda-stop-lamba-53985845/detay/

İstersen direk fotolarınıda çekebilirim sigortadan cıktığı gibi sıfır duruo öle.

PearL GreY MoNsteR

Teşekkürler ama Ben Pert Stobun Camını Kıracağım Ve Led Stop Yapacağım Orjinal Olacak zaten bende .. İlginiz için teşekkürler...

RENC RECARO

96-2001 kasaya uygun arıyorsunuz sanırım bende var camının birinde uç kısımda çok küçük bir kırık var görüşebiliriz

PearL GreY MoNsteR

Fiyat Nedir Acaba ? Vede bana saqlam stop lazım deqil bana camı felan kırılmış kazadan çıkmış çöpe atılacak durumda stop lazım bana kasası düzgün olsun yeter . camını ben kıracağım zaten ...

RENC RECARO

valla dostum aracımı sattım elimde böyle ufak tefek malzemeler var seni anladım benim stoplarım güzel ama şu rakam diyemiyorum hem ne zamandır hondadan uzağım hemde birinin işini görsün yeter sen bir rakam sölersin ayarlarız aramızda

PearL GreY MoNsteR

valla dostum aracımı sattım elimde böyle ufak tefek malzemeler var seni anladım benim stoplarım güzel ama şu rakam diyemiyorum hem ne zamandır hondadan uzağım hemde birinin işini görsün yeter sen bir rakam sölersin ayarlarız aramızda
Abi bak sana açık konuşym bnm 50 100 tl vercek param yok . öqrenciyim sınırlı bi gelirim var ve kendm yapacağım bu işi kimseden addi yönde yardım almadan . ben 2 sebebten pert olmuş stop arıyorum . 1.si maddi yönden ucuz 2.si zaten alacağım stopun camını ortadan vuracam kıracağım camla işim olmıyacak . yeni bi cam yapacağım için bana sadece kasası sağlam olsun yeter . ben bir fiyat veremem . versem malı oldurmuş olurum . siz bi fiyat söyleyin ona göre dediğim gibi maddiyat sınırlı bende . daha led alıcam , pleksiglas alıcam kesmesi biçmesi derken fazla açılmamam lazım....

RENC RECARO

seni çok iyi anlıyorum dostum ama 50-100 veremem deyincede bişey diyemiyorum çünkü 50-100 arası bişey geçiyordu aklımdan

PearL GreY MoNsteR

Sizi İyi anlıyorum Çünkü Ederi Onlar İlginize Teşekkür ederim ama Dediğim Gibi Bana pert Stop lazım . Tekrardan Teşekkür ederim...

PearL GreY MoNsteR

Aramaya Devammm :(

okn84

sıkıntı yok dewam :)

PearL GreY MoNsteR

Abi Sanayiye Felan Gidersen Bul bana bidene yaa :) Çok değişik Projem var Tek Olacak Tekkk ..

okn84

tmam gıdersem kesın bakıcam

PearL GreY MoNsteR

qünceLL hala aranıyor....

Optimums

Kardeşim Bende Var Yeterki Sen İste :)

Optimums

Fotografınıda Yolladım pm İle.