Gönderen Konu: 94 model 1,5 ex için modifiye yapabileceğim uygun yollu parçası olanlar yardım??  (Okunma sayısı 3296 defa)

parrdon

merhaba arkadaş yeni hondacıyım.1994 model siyah 1,5 ex im var.modifiye ateşi sardı beni ama alırken bıçağı kemiğe dayadık :D öyle elinde çıkma parça olan varsa bana yazabilir mi lütfen.hayırlı akşamlar..

parrdon

hadi arkadaşlar dayanışma yokmu.işine yaramayan parçası olan fiyat ve ürün yazsın.yardımcı olun şu kardeşinizee :/

06FAT68

tayfun satılıklar kısmına bakabilirsin ama aracı satmıcam dersen sohc vtec yapabilrisin 1500liraya falan enjeksiyonlu olur aracın
onun haricinde sahibinden honda yedekparca bölümündende çok şeyler bulurusun ama exe çok masraf etme derim exe masraf bişi katmaz araca

parrdon

saol abi ama bunu değiştirecek gücümde yok ki.ben çok fazla hız tutkusu olan bırı değilim abi.o yüzden görselliğe daha çok önem veriyorum.bulunduğum ilçedeki tek eg kasa honda benimkisi.o yüzden sadece modifiye yapmak istiyorum abi.yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler cewap yazdıüğın için...

06FAT68

jdm far stop sis ve spoon ayna + birde güzel bir jant atıp yere biraz daha basarsan arabayı güzel olur

parrdon

bu dediklerin ne kadara mal olur bana abi varmı aklında bi rakam.

06FAT68

jant hariç 750 lira gibi bişi çıkar

parrdon

sadece farla ayna mı bu kadar tutar abi?

06FAT68

far stop sis ayna

parrdon

hmmm anladım abi
senin jantlar gibi jant istiyorum abi yaa çok yakışıklı duruyo senin araç.benim jantlarla takas edeyim dedim bizim burda benim jantlarla lastikleri(lastikler 15 günlük) 250 dedi adam uyuz oldum..

06FAT68

keşke lastik almadan haberimiz olsaydı jant lastik ikinci el bişiler bakardık sana
yaş kaç tayfun

parrdon

yaşım 26 abi.bende geç uyandım olaya abi o yüzden aldık hata yaptık.benim jantları koydum ilana.satılırsa artık alacam.

parrdon

güncel arkadaşlar.

LION

xenon beyni var iki adet elimde istersen ve kicker bir takım oval var 75er rms pm atabilirsin

parrdon

xenon mewcut aracımda yine de saol dostum.kickerlara ne istiyon dostum.ilgin için teşekkürler

parrdon

güncell

parrdon

pazar günceli,çıkarın bodrumda çürüttüğünüz parçaları :D

hakan880

sahibinden de biraz kafa yorarsan ve forumdaki satılanlar bölümünü güncel olrak takip edersen cazip fiyatlarla çıkma veya acil satılık olan parçaları temin edebilirsin arkadaşım bence beyaz spoon taktır ilk iş olarak üstündekileride aldığın jant+lastiğin fiyatından düşerler hemen sonrasında da aracı yere yaklaştırman gerekiyor birde civic hatcback si jantı bulursan hemen al derim çok yakışıklı duruyor jdm sinyal ve ön lipden sonra bebek olur :D