Gönderen Konu: 93 civic ex hb sunruff fitili ve ön sürücü cam kontrol paneli arıyorum  (Okunma sayısı 2177 defa)

fatih baydilli

arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı?  sürücü camı konrol panelim arızalandı,,ayrıca sunruff fitilim iyice yıprandı.bulamıyorum...

pcvirus

fatih kardeş
sürücü cam kontrol kısmındaki sorun nedir
söylermisin
belki çözebileceğimiz bir şeydir
belkide sorun başka bi yerdedir

fatih baydilli

bu sürücü kontrol düğmesi var..hem sürücü hemde yolcu camını kontrol eden cam düğmesi çalışmıyor...yolcu tarafındaki çalışıyor...ama sürücü tarafındakine basıyorum camlar açılmıyor..sadece kilit çalışıyor üstünde..

pcvirus

hocam düğmeyi söküp test etmen gerek yoksa düğmenin bozuk olup olmadıgını anlayamayız
düğme normal bi şekilde basıp kalkıyomu
yani içinde kırık bi parça gibi bi hismi veriyor
yok normal çalışıyosa düğme almana gerek kalmadan çözülebilir

fatih baydilli

yok söktüm.içine kontak sprey  sıktım.temizledim .çalışmadı..düğmeleri söktüm kırık parçada yok  elektrik gitmiyor.swiclerden olabilir dediler.yanmıştır dediler.çok sıktı valla..

fatih baydilli

başka bir düğme uydurayım diyorumda ..tam yerine oturtamamki.cins durur

pcvirus

valla orda olsam içini açar bakardıkta malum sivastayım :D
benim için sorun olmaz diyosan gönder bana kargosunu felan hallet ben içini açıp tamir edeyim
:D
başka ne yapim :D

fatih baydilli

valla orda olsam içini açar bakardıkta malum sivastayım :D
benim için sorun olmaz diyosan gönder bana kargosunu felan hallet ben içini açıp tamir edeyim
:D
başka ne yapim :D

valla makbule geçer..süper olur.yardımcı olursan..tabiki  iyi olur yardımcı olursan..adres verirsen hemen pazartesi kargo yapayım...neyse cezamız öderiz kardeşim..

demiray

kardeşim   sen    kablolarını bi kontrol et belti  + gelmiyor olabilir   kardeş  sigortasıda attnış olabilir   sen bi onada bak

fatih baydilli

tamam tek tek bakacam onlarada..değiştireyim  sigortaları birde...olmadı sana  döneyim tekrar.çok sağol

pcvirus

tamam tek tek bakacam onlarada..değiştireyim  sigortaları birde...olmadı sana  döneyim tekrar.çok sağol
boyle ufak tefek şeyler canını sıkmasın  ücretede gerek yok
sen sadece sorunun oradan olduguna kesin kanaat getir
kabloları tek tek dene eğer kablodan kısadevre yapınca
çalışır ise cam
gönderirsin bana ben içini açıp temizler sana geri gonderirim