Gönderen Konu: 2004-2005 MODEL HONDA CİVİC MAKYAJLI KASA ARIYORUM.İZMİR.BALIKESİR.TERCİHİM...  (Okunma sayısı 6093 defa)

ozguryzf

2004 -2005 TEMİZ ARIYORUM... HAFTA SONU İZMİRDEYİM...

AL-BAYRAK

http://www.sahibinden.com/ogretmenden_en_full_deri_otomatik_bi_de_lpg-23WQQaXQQ17085781WQQpXQQdisplayitem

hocam buna bir bak istersen  beğenirsen ben getiririm izmire  zarten orda beğendiğim bir araç var ona bakmaya geleceğim( tabi ki bunu satarsam)

ozguryzf

Güzel neden satıyorsun ilk defa honda alacagım nasıl memnun kalırmıyım pazar gunu izmir kemalpaşaya oto pazarına bakacagım.Benim baktıgım benzinli düz vites arıyorum.Birde parçaları pahalı diyorlar.Senin hondada güzelmiş.

ozguryzf

ben cıkıyorum sonra gorusuruz msn ozgur1035@hotmail.com insallah guzel bulurum memnun kalırım honda dan...

AL-BAYRAK

biraz nakit lazım  ev için kullanacağım ayrıca yine honda alacağım düşük model.... nedemek memnun kalırmıyım.. ne istediğine bağlı. keyifli sürüş serilik usta ile muhatap olmamak istersen kesinlikle hondaaa..

ozguryzf

Arkadaşlar hiç yokmu bu arabadan bursada olabilir izmirden arkadaşlar varmı bir tane bornovada buldum titanyum grisi nasıl acaba sahibinden . com da buldum ...

AL-BAYRAK

otomatik düşünseydin benim aracı veriridim sana

ayrıca sahibinden bulduğun aracın link i ni ver de bi bakalım

AL-BAYRAK

İST TRAFİĞİNDE BİREBİR DE İZMİRİ BİLMEM
araç a gelince  araç güzel görünüyor ama fiyatı yüksek geldi km si düşükmüş ama zaten hondalarda km sorunu yok düzgün binersen 500 bin i görür tercih senin tabi para da senin

kolay gelsin
slm link bu otomatik vites zevk vermıyor kullanırken neyse http://www.sahibinden.com/temiz_2005_civic_es_vtec_full_titanyum_grisi_model_yukseltecegim-64WQQaXQQ17275842WQQpXQQdisplayitem

ozguryzf

slm araba guzel olacak gıbı hayırlısı bakalım hondanın motoruna guvenıyorum cok.

mami35

izmirden ilgilenirsenn satabiliirim aracimii 2006 ls  0534 853 07 18 tlfndan ulasablirsin...

ozguryzf

izmir bornovadan aldım 2005 model es 50 000 km de tşk ler

Esinti

hayırlı ugurlu olsun arkadasım. en kısa zamanda görmek isteriz ;)

antrepocu

kaça aldın acaba?

ozguryzf

teşekkur ederim 25 i buldu...

AL-BAYRAK

hayırlı olsun

ozguryzf

teşekkurler

ERT

hayırlı ugurlu olsun

ozguryzf

teşekkur ederim...:)