Gönderen Konu: 2003 civic İçin Modifiye Parçalar Aranıyor!!! Ankara içi daha iyi olur.  (Okunma sayısı 2374 defa)

RoCkWaRyUmM!!!

Slm arkadaşlar aracımı yeni aldım. 2003 model honda civic için başlangıç olarak 3d stop, angel far, komple olmamak üzere tampon altı kullanılabilecek body kit, bagaj üstü çıta, simota air intake 2 filtre (özellikle aranıyor), kapı eşikleri, panjur, amblem vb. ve işime yarıyacak diğer ürünleri arıyorum. Sıfır veya ikinci el farketmez elinde olan varsa iletişim kurarsa sevinirim. Nakit veya kredi kartı farketmez   

okn84

ılk once sızı tanıyalım bolumunde kendınızı tanıtırsanız daha ıyı olur

RoCkWaRyUmM!!!

kusuruma bakmayın tıkladığımda açılmadı sayfa o an unuttum sonrada ilk fırsatta yapıyorum
ılk once sızı tanıyalım bolumunde kendınızı tanıtırsanız daha ıyı olur

serdar_ay

dediklerin bende var arkadaşım hepsi sıfır istanbuldayım ben istersen irtibat kurarız

RoCkWaRyUmM!!!

dediklerin bende var arkadaşım hepsi sıfır istanbuldayım ben istersen irtibat kurarız
pm attım

RoCkWaRyUmM!!!

arkadaşlar angel farlar, sisler alınmıştır.stoplar için biriyle iletişime gectim.
bi iki hafta diğer parcalar için güncel değil. Malum ödemelerden dolayı sıkıştım..

RoCkWaRyUmM!!!

arkadaşlar 2 el simota air intake 2 alabilirim :D yokmu kimsede  <783^2  <783^2  <783^2

RoCkWaRyUmM!!!

pardon simota aero form 2ymiş :D

RoCkWaRyUmM!!!

yemek molası günceli... filtre acil aranıyor :D

RoCkWaRyUmM!!!

arkadaşlar sıfırda olabilir ama fiyat farkı cok fazla neden acaba 170 de var 300 ede :S

RoCkWaRyUmM!!!

arkadaşlar filtre stoplar ve farlar tamam :) işimi görebilecek diğer parçalara açığım :D öncelik sis farları :D

RoCkWaRyUmM!!!

arkadaşlar sislerde alınmıştır. ilginize teşekkürler