Gönderen Konu: vtec 2 arıyorum  (Okunma sayısı 13072 defa)

DENON

Ynt: vtec 2 arıyorum
« Yanıtla #25 : Mayıs 26, 2011, 09:37:25 ÖÖ »
arkadaşlar 26 ya aldıgınız arabayı üstüne masrafta yapıp gıdıp 24 e 25 satarmısınız?dürüst olun satılan kendı malınız olsa bukadar fiyat cekmeye calısırmısınız?ayrıca almak ıstedıgınız aracın pahalı oldugunu soyluyorsunuz... e satarken piyasaya bakarak satıyorsunuz ya bundan nıye hıc bahsetmıyorsunuz?2 gundur okuyorum yazılanları karışmayayım dıyorum ama lütfen saygılı olalım.kımse kımseye zorla araba satmıyor.piyasada 23 den baslayıp 30 a kadar giden vtec2 ler var.hangısı işinize gelırse gider onu alırsınız.bırakın milletin ne fıyat yazdıgını.yorum yaptıgınız kişilerde bu siteden kişiler sonucta.her malın bi alıcısı vardır unutmayalım ve saygılı olalım bırbırımıze.herkese iyi günler.
son nokta budur , aracımı satmaya korkar oldum satınca araba bulamayacam dıye yahu sırf beyaz dıye 30 bın tl ıstıyolar bu ülkede vtec2 ye yuuhhh dıyorum , haa dersenızkı senın aracın neden sahıbınden de 26000 tl üzerindekı extraları cık arac 20 bın e gelir

cndmr

• Demir
« Yanıtla #26 : Mayıs 26, 2011, 10:09:31 ÖÖ »
arkadaşlar 26 ya aldıgınız arabayı üstüne masrafta yapıp gıdıp 24 e 25 satarmısınız?dürüst olun satılan kendı malınız olsa bukadar fiyat cekmeye calısırmısınız?ayrıca almak ıstedıgınız aracın pahalı oldugunu soyluyorsunuz... e satarken piyasaya bakarak satıyorsunuz ya bundan nıye hıc bahsetmıyorsunuz?2 gundur okuyorum yazılanları karışmayayım dıyorum ama lütfen saygılı olalım.kımse kımseye zorla araba satmıyor.piyasada 23 den baslayıp 30 a kadar giden vtec2 ler var.hangısı işinize gelırse gider onu alırsınız.bırakın milletin ne fıyat yazdıgını.yorum yaptıgınız kişilerde bu siteden kişiler sonucta.her malın bi alıcısı vardır unutmayalım ve saygılı olalım bırbırımıze.herkese iyi günler.
Katılıyorum dostum, bende vtec II alırken, füme ve beyaz rengi hariç olanlar daha düşük fiyata satılıyodu.Bende füme istediğim için sırf renginden dolayı daha fazla verdim.İsyan eden arkadaşların çoğu araç arayan kişiler olduğu için bence her açıdan bakmıyolar.Zaten bu olay düz mantık olsa, vtec II lerin otomatik viteslileri, normallerine göre daha pahalı olmalı.Ama bu iş arz-talep meselesi.Normalde tüm araçların oto. vitesleri daha pahalıdır.Ama vtec II lerde bu olay farklı.Çünkü bu aracı alıcakların çoğu , modlamak için alıyo ve manuel istiyo.İsyan edenler bence oto vites alsınlar.Onların mantığına göre daha hesaplı olur.Bu durum her araç için geçerli değil, Vtec II de durum farklı.Kabul edelim artık bence bu kasa efsane kasa.İnanmayabilirsiniz ama ben aracımı 29.000 e sattım, hemde iki alıcı vardı.Sonradan bunu satıp ne alıcam diyip satmaktan vazgeçtim.Yani alıcılar enayi değil, bende kurnazlık yapmıyorum.Ama aracım anadolu yakasında top 3 e girer güzellikte.O yüzden seninde dediğin gibi , satan satar.Kimseye laf atmak düşmez.

loadinq_tornado

« Yanıtla #27 : Mayıs 26, 2011, 10:54:10 ÖÖ »
araç satan yokum arkadaşlar

ekuzdere

« Yanıtla #28 : Mayıs 26, 2011, 12:33:10 ÖS »
( lafım 1.000-2.000 masraf edip fiyatı uçuranlara, motor yüklemelerine lafımız yok ;) )
Merak ettiğim için soruyorum ,senin arabada 6000 lik ne extra var hocam.

pioner 7150 - 350
jbl gto 601.1 - 350
jbl 16" componenet 2 takım - 300
jameson 4x70 - 150
alpine 1243 bp - 300
(kabloları zırtı pırtı işçilik - 150)
ön farlar 350
(sis farları sonrada takıldı araç LS - 150)
2 takım xenon - 300
simota aero form 2 cai - 250
spoiler - 250
egzoz - 100
mugen panjur - 100
16" jant - 700
lassa yarış lastiği - 600
maxtrac yaylar - 300(takması 60 lira)
f1 çakar - 50
filmler-stickerlar-zart zurt- kırmızı honda amblem- carbon kaplamalar(fotolarda yok) - 150 de onlar
BRC MTM tüp - 1.800
kaç yaptı hocam ? =) unuttuklarım olabilir
« Son Düzenleme: Mayıs 26, 2011, 12:37:51 ÖS Gönderen: ekuzdere »

adnyldz

« Yanıtla #29 : Mayıs 26, 2011, 12:47:35 ÖS »
( lafım 1.000-2.000 masraf edip fiyatı uçuranlara, motor yüklemelerine lafımız yok ;) )

pioner 7150 - 350
jbl gto 601.1 - 350
jameson 4x70 - 150
alpine 1243 bp - 300
ön farlar 350
2 takım xenon - 300
spoiler - 250
egzoz - 100
mugen panjur - 100
16" jant - 700
lassa katılım lastiği - 600
f1 çakar - 50
filmler-stickerlar-zart zurt- kırmızı honda amblem- carbon kaplamalar(fotolarda yok) - 150 de onlar
BRC MTM tüp - 1.800

:) 6,650 yapmış hocam..

cndmr

• Demir
« Yanıtla #30 : Mayıs 26, 2011, 12:49:07 ÖS »

pioner 7150 - 350
jbl gto 601.1 - 350
jameson 4x70 - 150
alpine 1243 bp - 300
ön farlar 350
2 takım xenon - 300
spoiler - 250
egzoz - 100
mugen panjur - 100
16" jant - 700
f1 çakar - 50
BRC MTM tüp - 1.800
Yanlış anlama gerçekten merak ettiğim için sordum.

luca55

« Yanıtla #31 : Mayıs 26, 2011, 12:55:34 ÖS »
arkadaşlar gerçekten yapılanlar iyi masraflar gordugunuz gibi.ama geçelim yapılan masrafı inanın aracınızın basında beklerken gecen zaman ve arac yapılana kadar git gellerınız ınsanı daha cok yoruyor ve harcadıgınız para o anda gozunuze bıle gelmıyor.ancak aracınızı satarken 2-3 kişinin kalkıpta yapılan emeği haracanan zamanı hiçe saymayı insanı üzüyor.bu yüzden dıyorum herkes elındekı paraya göre araba baksın,bıraksın başkalarının arabalarını fiyatlarını öldürmeyi.zaten satarken kişiler bu paraların hepsını istemıyor yaptıgı masrafın yarı fıyatını ıstıyor.oda arabanın piyasasının yukselmesıne neden oluyor işte.

ekuzdere

« Yanıtla #32 : Mayıs 26, 2011, 01:09:56 ÖS »
arkadaşlar gerçekten yapılanlar iyi masraflar gordugunuz gibi.ama geçelim yapılan masrafı inanın aracınızın basında beklerken gecen zaman ve arac yapılana kadar git gellerınız ınsanı daha cok yoruyor ve harcadıgınız para o anda gozunuze bıle gelmıyor.ancak aracınızı satarken 2-3 kişinin kalkıpta yapılan emeği haracanan zamanı hiçe saymayı insanı üzüyor.bu yüzden dıyorum herkes elındekı paraya göre araba baksın,bıraksın başkalarının arabalarını fiyatlarını öldürmeyi.zaten satarken kişiler bu paraların hepsını istemıyor yaptıgı masrafın yarı fıyatını ıstıyor.oda arabanın piyasasının yukselmesıne neden oluyor işte.

doğru söylüyorsun hocam, zaten yapılan masrafın %30unu alabilirsen satarken kârdasın bunun herkez farkındadır..

cndmr yanlış anlama falan yok kardeşim olabilir benden merak ediyorum açıkcası çoğu aracı =)

loadinq_tornado

« Yanıtla #33 : Mayıs 26, 2011, 09:22:38 ÖS »

pioner 7150 - 350
jbl gto 601.1 - 350
jameson 4x70 - 150
alpine 1243 bp - 300
ön farlar 350
2 takım xenon - 300
spoiler - 250
egzoz - 100
mugen panjur - 100
16" jant - 700
f1 çakar - 50
BRC MTM tüp - 1.800

araci satiyomusun

ekuzdere

« Yanıtla #34 : Mayıs 26, 2011, 11:15:09 ÖS »
yok hocam, kusura bakma senin konuyu biraz hortlattık ama ben tepki için yazmış bulundum..
kullanıyoruz biliyoruz yani vtec 2 ler güzel araç hoş araç ama verilmez kardeşim 26 28 boş bir vtec2'ye yani..
zaten 2005 yılında sıfır olarak 29'a aldık :D

galantus

« Yanıtla #35 : Mayıs 26, 2011, 11:29:54 ÖS »
harbi bu ne yaa. bu fiyatlar gerçekmi arkadaşlar millet resmen uçmuş. Bu serinin boşu ls ye adam 28 milyar demiş. Valla o zaman benim arabam havada karada 28 eder. en azından bu serinin tutulan modeli ES aracım. kazası belası değişeni yok daha ne olsun.

galantus

« Yanıtla #36 : Mayıs 26, 2011, 11:43:18 ÖS »
ekuzdere ağzına sağlık kardeşim millete anlatamadık şu arabaları şişirdikçe şişiriyolar fiyatları. ne oluyo sonuç piyasada honda alıp satan sıfır. satan kendini kandırıyo hee alanda keriz değil 6-7 yaşında arabaya sıfır araç parası vermiyo sonuç tırt! vtec2 en kralı edeceği 25'tir

Dostum sen hala alamadınmı bir honda. Her gördüğüm satılık topiğinde atıp tutuyorsun bu kadar para edermi en kralının edeceği şu diye sonrada milleti böyle geriyorsun. Ya kardeş kusura bakma ama sen honda monda alamazsın vazgeç bu sevdadan. Tamam seni anlıyorum honda aşkı başkadır ama bence sen herkesin arabasına istediği fiyata laf atacağına parana göre bir araba bul kardeş:) Sende kurtul bizde kurtulalım:)

loadinq_tornado

« Yanıtla #37 : Mayıs 27, 2011, 08:45:13 ÖÖ »
yok hocam, kusura bakma senin konuyu biraz hortlattık ama ben tepki için yazmış bulundum..
kullanıyoruz biliyoruz yani vtec 2 ler güzel araç hoş araç ama verilmez kardeşim 26 28 boş bir vtec2'ye yani..
zaten 2005 yılında sıfır olarak 29'a aldık :D

önemli değil kardeş ben hondadan pek anlamıyorum siz daha iyi bilirsinizde banada bi honda lazım :D

Ugly

• Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : Mayıs 27, 2011, 10:04:41 ÖÖ »
ekuzdere ağzına sağlık kardeşim millete anlatamadık şu arabaları şişirdikçe şişiriyolar fiyatları. ne oluyo sonuç piyasada honda alıp satan sıfır. satan kendini kandırıyo hee alanda keriz değil 6-7 yaşında arabaya sıfır araç parası vermiyo sonuç tırt! vtec2 en kralı edeceği 25'tir

Dostum sen hala alamadınmı bir honda. Her gördüğüm satılık topiğinde atıp tutuyorsun bu kadar para edermi en kralının edeceği şu diye sonrada milleti böyle geriyorsun. Ya kardeş kusura bakma ama sen honda monda alamazsın vazgeç bu sevdadan. Tamam seni anlıyorum honda aşkı başkadır ama bence sen herkesin arabasına istediği fiyata laf atacağına parana göre bir araba bul kardeş:) Sende kurtul bizde kurtulalım:)

Elindeki 10 yaşında atabaya bu paraları isterken sen milleti germiyosunda benim yazmam mı zouna gitti. arabanın oynanmamış yeri kalmamış vites topuzundan direksiyonuna dolmuş hattı minibüsü gibi arabana sallıyosun bu paraları bende bunu veriyorum diyorum zoruna gitmicek kardeşim!! sanal alemden bi kafanı çıkar önce piyasaya bak hangi arabalar ne para görürsün. ikincisi ben ikinci aracımı alıcam kardeşime istersen ama 36 binde değişensiz boyasız bej rengi es var onuda satıp sıfır bi araba almayı düşünüyorum 32'ye bırakırım bu fiyat senin fiyatına göre!

Ugly

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : Haziran 01, 2011, 10:49:46 ÖÖ »
galantus ne oldu adamım zoruna mı gitti. bu arada hondadan vaz geçtim senin minübüse 10 bin veriyim?

galantus

« Yanıtla #40 : Haziran 07, 2011, 07:42:43 ÖÖ »
galantus ne oldu adamım zoruna mı gitti. bu arada hondadan vaz geçtim senin minübüse 10 bin veriyim?

hocam bende şu an allaha şükür 3 tane honda var istediğim fiyatı belirlerim buna sende dahil kimsede karışamaz. parası olan bastırır parayı alır işine gelmeyende almaz. Ayrıca neden zoruma gitsin 33 te isteyebilirsin mal senin kim ne karışır. Ama 32 ye satman için önce bir honda sahibi olman gerekiyor:) Seni anlıyorum aslında. İçinde honda aşkı cok büyük, bir honda almak istiyorsun fakat paran yetişmediği için milletin istediği rakamlar seni geriyo ve oraya buraya saldırıyosun. Hondalara için gecerek bakıyosun yazık sana bence vazgeç bu sevdadan. Madem bu fiyatlar sana fazla geliyor, honda bu kadar para etmez diyorsun milleti gereceğine vazgec bu sevdadan alma kardeşim. Sana burda kimse zorla araba satmıyor.
Sen daha cokkkkk böyle satılık ilanlarına bakarsın:)

cndmr

• Demir
« Yanıtla #41 : Haziran 07, 2011, 08:11:19 ÖÖ »

hocam bende şu an allaha şükür 3 tane honda var istediğim fiyatı belirlerim buna sende dahil kimsede karışamaz. parası olan bastırır parayı alır işine gelmeyende almaz. Ayrıca neden zoruma gitsin 33 te isteyebilirsin mal senin kim ne karışır. Ama 32 ye satman için önce bir honda sahibi olman gerekiyor:) Seni anlıyorum aslında. İçinde honda aşkı cok büyük, bir honda almak istiyorsun fakat paran yetişmediği için milletin istediği rakamlar seni geriyo ve oraya buraya saldırıyosun. Hondalara için gecerek bakıyosun yazık sana bence vazgeç bu sevdadan. Madem bu fiyatlar sana fazla geliyor, honda bu kadar para etmez diyorsun milleti gereceğine vazgec bu sevdadan alma kardeşim. Sana burda kimse zorla araba satmıyor.
Sen daha cokkkkk böyle satılık ilanlarına bakarsın:)
+1